Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni öneriler
#1
Oyunda altın kazanmak için sadece arenalardaki npc leri kullanıyoruz bence oyundaki pokemonlardan kazanılan altın miktarı artmalı en azından urare üstü pokemonlarda. Legendary Gem 2.000.000.000 Altın ben bu itemi alabilmek için günlerce areneda para kasmam gerek. Herkesin bildigi üzere sadece 7.Arenadan 17.Arenaya kadar olan arenalarda para kasılıyor. Kaldiki son 2 arenayı geçmek nerdeyse imkansız gibi. Bu arenalardada Amulet Coin + Vote yapılmasına ragmen günde 1 defa yenerek sadece 20.000.000 civarı para kasabiliyoruz. Buda demek oluyorki ben 1 tane Legendary gem alabilmek için 100 gün boyunca arenaları durmadan gezmem lazım. Ki bu arenelarıda dolaşmak en az 2 saat sürüyo.

Diger bir önerimse npc lerdeki güç fazlalıgının azaltılması. Npc ile savaşa girmekten korkarak oyun oynuyorum bu biraz fazla degilmi ? Gerçekten bu npc leri geçmek aşırı derecede zor özellikle son 3 arenada.Biz geçtik falan diyen olabilir fakat gerçekten ugraşmak lazım fazlasıyla.Bir npc ile kim 10 dakika boyunca savaşmak ister ki ? Birde npc lerdeki diger dengesizlik Water arenada elektrik tipi veya ateş tipi pokemonların kullanılması. Yani tamam kullanılabilir ama agırlıgı su tipi pokemonların olması gerekmezmi ?

Dogaların markette tm saldırıları gibi satılsa çok iyi olacagını düşünüyorum ne kadar dogru olur bilmiyorum ama bu degişiklik oyuna zevk katacaktır.

Son önerim ise Shiny 'R' ledigimiz zaman sayacın direk 1x olmasıdır. Sayaçla ilgili mantıgıma yatmayan diger şey;

Örneğin benim Ultrarare sayacım 1200(3x) her 400 kaçmamda bir (1x) artıyorsa. Sadece 1 savaşa girmemde direk sıfırlanması. Madem 400 de (1x) artıyosa. Herhangi bir Ultrarare ile savaşa girmemde (1x) azalsın. Yani 800(2x) olsun.
#2
tutar
#3
cihan hocama katılıyorum . Şu yarı Türkçe oyunu %100 Türkçe yapalım artık . Birde forumda 2 mesaj arası 1 dakika nerdeyse şunu 30 saniyeye çekersek iyi olur .
#4
dostum sayaç konusunda çok haklısın. npc zorluğu için bişey diyemem ama market pahalılığı göze çok çarpıyor
#5
oyle 1 gunde elde edilecek tarzda yapsak oyun da hiç amaç kalmaz Big Grin

ben clash of clans oynuyorum 2 yıldır daha yeni yeni maks oluyor
#6
(22.05.2015, 15:23)CeFurkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: oyle 1 gunde elde edilecek tarzda yapsak oyun da hiç amaç kalmaz Big Grin

ben clash of clans oynuyorum 2 yıldır daha yeni yeni maks oluyor

Bilemiycem oyunda amaç olurmu olmazmı ama oyuna yeni başlayanlara oyundakilerin destegi olmasa oyunu bırakırlar hemen Big Grin
#7
bende arena konusunda aynı fikirdeyim. hangi tip arena ise o tip pokemonlar kullanılmalı.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Users browsed this thread: