Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokemon Dünyasında Kabus
#1
1-Tornament içinde savaş

Bu güzel bir öğleden sonra oldu. Seyirci heyecanla çığlık attı. Bu Max vs sgt_redhawk edildi. sgt bir Lucario vardı ve Max Vaporeon vardı. Onlar mega onları birlikte hem! Emin olacak (gerçekten) tarihinin en iyi gibi bir mega savaş olacak edildi. "Savaş başlasın!" Hakem SATRA dedi. mega Lucario o sakin bir zihin kullanılan ilk hareketi yapar. Vaporeon asit zırh kullanılır. Onlar 5 kere aynı hareketi kullanın. Şimdi accaual savaş başladı. Lucario çok yapmadım, çapraz pirzola kullanılır. Vaporeon buz ışını, hiçbirşey 'eter kullandı. Lucario sadece örtmek subsitute kullanılır. Vaporeon da subsitute kullanılır. Lucario gölge topu kullanılır. az hasar. Vaporeon kabuk yanıklığını kullanılır. Hala az hasar. Hiçbir DEVICEHIGH soluk. çok kötü kurallar biz hapları veya serumlar kullanabilirsiniz olamayacağını söyledi. Dört hamle var Thats. Lucario çapraz pirzola, sakin bir zihin, subsitute ve gölge top vardı. Vaporeon asit zırh, buz ışını, subsitute ve haşlanma vardı. Diyorsunuz Sıkıcı bir maç? iyi, 50 dönüşler sonra, onlar pp dışarı koştu. İkisi de bayıldı. Ama bekleyin, daha gidecekseniz! max büyük huylu blaziken vardı sgt bir Arceus çelik vardır. "yuvarlak iki, kavga" SATRA dedi. Arceus extreame hızı kullanılır. bu konuda Allâh vurmak, ama iyi olsa. blaziken bu Arceus yazarak oldukça çok neden yaptım Incinerate kullanılır. Bu soluk yoktu. Arceus kararı kullanılır. o bayıldı blaziken sürü yaptım. En azından bir kişi bir zafer var! sgt taşımak Spam karar verdi. Ne olursa olsun Max gönderir ne de kazananlar Sgt defeated.And alır! somone gibi bizim memorble eğitmen hiç muhtemelen oldu. Bundan sonra, sgt Max kötü hissediyorum gördüm. O gördü ve bir şey doğru değildi, iyi bir sport.After o an olmaya karar verdi.

2-Kaba şeyler olur

(bu olacak küçük bir süper şut olması olduğunu Bros refrence) haseeo tv izliyordum ve iki eğitmenler savaş görmesini, o güzel çıkıldı. "Bu adamlar biraz bir mücadele vardı" diye konuştu. "i ısıtılan en az 1 ₩. için kök hiçbir fikri yoktu!" tv üzerinde sgt iyi bir spor ediliyordu. Herkes gibi o vahşi kazanılmış "yeeeeeah!" Dediğim gibi ama, somthin doğru değildi. Bir uçan tekne, bir bordo-mavili kimse yoktu. Bazı sakin aşağı uçtu ve bir şey düştü. haseeo dahil herkes neyin habaloo karıştı. Bir saatli bomba gibi onun gibi aşağı sayma oldu. Max daha yumruk yumruk yumruk gibi ona koştu! O luffy gibi çığlık daha sakin saldırısına kazanılmış birden (ben bir PEICE seyretmek değildir. Ben sadece ne luffy gibi geliyor ve kim o olduğunu biliyorum). sgt o sakin gözükmek şok oldu. Satra Neler olduğunu görmek için geldim. O bir ledgendary lama tanrısı neden Arceus şey için hazırdı. Gemi hipnotize veya somthing Arceus bir gece top attı Kostas oldu. Zaten sgt tarafından yakalandı olsa bile, her durumda ele geçirdi. "kostas bekleyelim?" dedi SGT "Eğer mor ya da mavi gemi var ve kötü olabilir söyledim neden bizim savaş indurrupting ne. ?!" Hasseo tv çığlık ve "denildi yoooou vardı ?! Kostas, whhhhy bu be!" (Haseeo, sen, ben bu gibi ses şimdi sizde yapılan). Daha bomba patladığını. Hiçbir patlama, toz sadece sabit kil herkesi dönüm patladı. Kostas onun bir gece topu beri şimdi Arceus ve kötülüğü yakaladı. Onun karanlık bir top gibi değil. Bir gece top yakalanan Pokemon parlak olması ve çok güçlü olması olun (ve Parlaklar neden var şu) olabilir. Hasseo ne gördüm sonra eğitmenlerin bir gece topu ile pokemon yakalayan kostas durdurmaya gitmeye karar verdi. Onun pokeballs yakaladı. "Somone hast en azından onun çok geç olmadan bu durdurmak için" dedi. Haseeo Daha tv kapatın ve dışarı çıktı "kostas suddently kötülük neden bu başarısız değil deneyeceğim, ben merak ediyorum." İyi şanslar haseeo!


3-Harmonia  unown

"Ve böylece, bu eletrivire yararlı bir pokemon. Ben kontrol etmek için tembel değilim, onun doğasını unutmak oldu." Jules dedi. "Bu büyük delme çok hamle var! It abillity eletricity saldırıları artırdı alabilirsiniz moter sürücüdür. Onun benim yeni favori nedeni bu--" "kimin umurunda ?!" Malaki ve Emma çığlık attı. Onlar Emma Jules pokephobia neler anlatıyor biliyor çoğunlukla çünkü onun pokemon umurumda değil. Suddently Than gökten Max ona düştü. "Maxie" Jules dedi. "Ben sana benim awsome pokemon gösterebilirim?" "Onun senin galad tekrar" diye acı söyledi. "Hayır" Jules dedi. "iyi, sen onun bir korkunç doğanın pokemon nedenini, ev n iv ya söyleyebiliriz somthin, ama-" "Biz bunun için hiç vaktim yok" Emma dedi. "Eğer Jules düştü zaman baktım acıyor." malachi dedi. I o-iyiyim "" Belki biz hastaneye veya somthin 'sizi göndermesi gerektiğini "," hayır need-- max dedi. "ya da biz sadece evime onu gönderebilir" emma dedi. Max o malachi söylediklerini daha kabul etti. (Biz. Bir kılıç çevrimiçi refrence sanat olarak? Malachi bunu önerdi güvenebilir miyim) Yani Jules ve emma daha yaralanmayı önlemek için onu eve carryed. Meanwile haseeo ile o SATRA, sgt ve kalabalık sert kil dönüşmesi Statium oldu. Suddendly daha, herkes normale döndü ya da ben onlar artık sert kil wernt diyebilirim. Haseeo bu oldu mutlu sevinç sevinç mutlu oldu. Nedense, SATRA ve sgt haseeo de yüzleri, huysuz yüzleri yapıyordu. Çocuklar ona yumruk çalışın, ama o douged. "Çocuklar, neden siz bros vardı şimdi benden nefret vardır!" haseeo söyledi. "get outta görme ya ödeyeceğiniz!" SATRA dedi. Hasseo bir Pokemon, Pokemon diğer unown gibi değildi o unown N. dışarı atmak zorunda kaldı. Bu ismi biz hikayenin içine daha fazla almak nasıl ne zaman disuss (b / w tarafından getirildi) harmonia oldu bu! SATRA ve sgt endişeli wern't. Henüz bilmiyordum. Cezbetmek sgt pangoro dışarı gönderdi septile Satra dışarı gönderdi. Harmonia kullanılan doğa gücü, doğa güç depremde dönüştü. Bu septile çok etkili değildi. o pangoro normal zarar vermişti. Septile kullanım çılgınlık tesisi, normalde savunma hayır, bu bir zayıf, ama unowns! Hala normal bir zarar verdi. Pangoro kol itme kullanılan, ama ıskaladı. Harmonia draco göktaşı kullanılır! Bu destek oldu - onun bir ejderha tipi hareket! hatta çok pangoro, mağlup kazanılmış septile! Bu şeyler, sgt ve SATRA yapıldı sonra hipnotize ediliyor. Onlar uyarmadan ona saldıracak niçin Haseeo sordu. Onlar cevap hatırlamıyorum. Onlar taş olmamak için geri dönmek sonra, hipnotize kazanılmış olmalı. "Bu kostas ile aynı anlama gelir Yani!" Haseeo dedi! "Bu sorumlu başlıca villan kim olursa olsun daha" "O şeytan döndü daha sert kil dönüşecek mustive" sgt dedi!


4-Kızlarla

Max orada olanları kızlar anlattı. Sakin bir sert olduğunu max takled nasıl Bunlardan biri bealeved can'ti. Dediğim gibi, bu parlak ve güçlüydü, makul though.It gece topun gücü var. "Sgt ve SATRA Tamam olup olmadığını dolaşırım." max dedi. "Ben orada ok umut ve bunu atlattım." "hmm" emma dedi. "Bunu nasıl anlarız? o iki adam ok düşündürdü ne olacak? o orada süper tehlikeli oldu." Evet, Max bile orada Tamam biliyor mu nasıl, sert kil vardı. Ama Meanwile emmas evin dışında lopunny ile oynuyordum warturtle Emmas dışında. Daha aynı gemi yine geldi. Bu sefer, hipnotize sonik yerine kostas oldu. O ne yaptığını beğenmek aynı şeyi yaptı. Bir nightball içinde warturtle ve lopunny Yakalandı. O onun küçük ve bombalar büyük sebep chimny üstündeki bombayı düştü. Sığamaz. Whats going on Jules ve max daha öğrendim. "Bu bordo-mavili gemi yine var!" max çığlık attı. "Ben hallederim" Jules braverly dedi. "Sen ve ben bir savaş ile versing onun sonik, savaş sağlar!" O slasher gönderilen daha zangoose.Sonic savaş ve gece topu ile zangoose yakalamak değil karar verdik. "Slasher! NOOO!" Jules çığlık attı. Gemi normal hızı uçup gitti. "HAYIR!" o "geri o zangoose elde edildi, o bana importent oldu!" diye bağırdı O bir zebstricka olarak can.Fast Yani o hızlı koştu. Max onunla koştu. Daha o geminin o açılış altındaki uçmak için hm slave noviern dışarı gönderdi. Max onun kuyruğunu yakaladı ve onlarla birlikte gitti. Emmas evinde Than bomba chimny içinde buğulaması, gitti. Sert kil kızlar gitti. Onlar dönüştü. Çocuklar, sgt kurşun bu kez alıyordu ile Meanwile. Satra ayakları onun ryhorn, biraz yavaş ama ne olursa olsun kullanmak zorunda zarar! Daha sonra killi Aniki gördü. oluyor neyin bildiğimiz herhangi bir yakın nedenini gelmesini haseeo durdurmak sgt ve SATRA. "Tamam, olacak nasıl hallederim?" haseoo söyledi. "yaa!" Satra söyledi. "Üçümüz gidecekseniz ve o corse bir orduda var. Biz bıçak pokemon var" Hopully o Jynx etmedi. Daha Aniki un-killi ve onun çıplak yumruk ile erkek yumruk uğraş. "Aniki, onun bize!" Sgt dedi. "Sen Pokemons bize savaş! adam getirmek! istiyorsun sürece" Aniki Dragonite dışarı gönderdi. Haseeo frittened olanmısın oldu. sgt ve SATRA korkmuş değildi. onlar (orada zayıf olmasına rağmen) Plusle ve Minun dışarı gönderdi. haseoo bir garchomp dışarı gönderdi. "Tamam, biz bu kaba savaş yapacağız nasılsın?" haseoo dedi.


5- 5-3 1

Plusle ve Minun yardım eli kullanılır. o (un-yardım eli aranmalıdır) yardımcı yararsız ve oldu. garchomp dragonite saldırı doudged, çizgi kullanılır. kullanılan sörf Dragonite, süper effective.plusle ve Minun tekrar yardım eli kullanılır. Hala ... yardımcı değil! Garchomp kum mezar kullanılan, ancak gerçek şu ki onun uçan türüdür, bu yüzden usless oldu. Kullanılmış ejderha dansı Dragonite. haseeo korkmuştu. Geuss Ne Plusle ve Minun mi? Eğer yardım eli söylüyorlar, sen haklıydın! garchomp, çizgi kullanılan bu dragonite bu kez hitted. kullanılan süper güç Dragonite, kritik bir hit oldu! Ama soru, neden dragonite Plusle ve Minun zarar ve ilk etapta garchomp yenerek isnt nedir? Eh, Geuss son onları kurtaran anikis. O sadece onları body ve bir gün onu aramak dragonite söyleyebilirim. Geri hikayeye ne olursa olsun. Plusle ve Minun hala ne gibi hakkında aynı şeyi yapıyor? 4 kez gibi! Nedir sgt ve SATRAS beyinleri üzerinde? Belki yardım eli bulmak olabilecek bazı way.We yararlı olabilir. Garchomp draco meteor kullanılır. Bu dragonite bayıldı büyük zarar verdi. Belki yardım eli sonuçta faydalanmak etmedi. O büyük hasar yapabilir böylece taban saldırı yükseltir. Hasseo bir Suprised yüzünü buruşturdu. "hh-how i massivly kolay ki Dragonite yok mi ?!" dedi. "ne oldu" Aniki dedi. O hipnotize ediliyor yapıldı. 3 erkek olur ve o her şeyi alır ne söyledim.
Jules ve max Meanwile. Gemiyi araştırdı. Onlar ne olduğunu bulmaya çalışın. Daha sonra, bir labortory bulundu. Bu evilsation lideri gösterdi makine de oldu. Onun adı (her yerde isimler! Kirby dreamland 3, tek yumruk adam ve psmd. Şimdi bu! O) O ilk etapta herkes kötü yapılmış biriydi karanlık madde oldu. "Bir fikrim var" Jules dedi. O eletrivire dışarı gönderdi. Çapraz pirzola kullanılan, ancak başarısız oldu. Max daha o işe yaramadı, sylveon dışarı gönderdi, o moonblast kullanılır. Çok Başarısız! Onlar hep birlikte uğraş, yine de ... başarısız oldu. "hatta hasar alıyor?" "gerçekten söyleyemem, bunun cluless tür değilim?" diye sordu max Ama daha ag geldi. "Hey! Bu laboratuarı outta git'e!" diye bağırdı. "Pokemon ile Savaş!" Jules dedi. "Bana hamle göstermek" ag Krabby dışarı gönderdi. Max ona güldü. O onunla sylveon kullanılır. krabby gullitine kullanılır. 1-hit-KO! O çığlık attı. Çocuklar, hiç Krabby dalga asla unutmayın! ~ devam edecek ~


Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Users browsed this thread: hedonist , renaistrongest