Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oyunla ilgili yapa bileceğinz öneriler
#1
Bilgi 
İlk öncelikle pokemon merkezine gitdiğimizde orada bizi bir joy karşılarsa daha eğlenceli olacağını düşünüyorum . Yani onun yakınına gidip pokemonlarımızı iyileştire biliriz . 

Suda gide bilmek ve ya npclere gide bilmek için markete bot koyulursa iyi olur . (Marketde olup olmadığını tam bilmiyorum ben görmedim ama)

Pokemonlarımızı bazen poke topundan çıkarıp yakınızda dolaştıra bilirim . Aynı çizgi filmdeki ashın pikachusu gibi .

Haritalarda daha çok mağaralar olursa iyi olur . Ve o mağaranında özel bosu (rare ve ya ultra rare pokemon) olursa iyi olur .

Oyunda turnuvalar gerçekleştirilsin . Bir çok turnuva olsun , katılımcılarda en çoğu 200 kişi ola bilsin ve savaşmak içinde saat belirlesin sistem . O saate kadar gelemeyecek insanlar otomatik yenilsin .

İnsanlarla savaşırken modlar olsun . Mesala bir modda , yenilen insan kendi takımındaki 1 pokemonu o insana vere bilsin . 

Biliyorum bu biraz zor olur ama olursa çok iyi olur . Pokemonlarla savaş ekranı değişsin daha gerçekci olsun . Yani pokemonlar arenada olsun . Her arenada random seçilsin . Çok güzel olur bence Big Grin

Bazı uçan pokemonlar bazen haritada gözüksün ve onları yakalalamak için yeni bir alet olsun .

Pokemonları geliştire bilmek için yeni yerler açılsın . Bu yerlere ya parayla ya da günde 1 defa girerek kahramanın random statı 1 kalksın .

Bunlar benim fikirlerim ve isteklerim . Lütfen bunlara karşı saygılı olun , her insanın fikrine saygı duyuyorum .

Yeni fikirler aklıma geldikce belirteceğim .
#2
bazı tavsiyelerin güzel

suda gidebilmek için surf bilen pokemon koy takımına Big Grin
#3
pokemonumuzun nadirliğine göre dövüşlerden daha fazla para kazanması nasıl olur? mesela ultra rare dövüşten %5, legendary %10, shiny %15 gibi (sayılar örnek olsun diye). shiny legendary var elimde iv değiştireyim dedim diyor 200 milyon altın o kadar parayı ben toplamaya tekrar rozetler gider. bununla alakalı bir şey yapılamaz mı?
#4
günlük 17 m kazanabiliyosun altın haritası çıkartmıştık . 200m 11-12 gün falan ediyo Smile çok da zor değil zaten kolay olsaydı her yer shiny mega legend dolardı böyle iyi Smile
[Resim: 7vEoYv.png]

Benim ve diğer eğitmenlerin taktikleri için TIKLA

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Users browsed this thread: