Pokemon Pets Oyunu Resmi Forumu » Pokemon Pets » Genel Tartışma Ana Bölüm » Hızlı Takım Nasıl Ayarlanır? Pokemon Takımı Profilde Nasıl Gizlenir?
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hızlı Takım Nasıl Ayarlanır? Pokemon Takımı Profilde Nasıl Gizlenir?
#1
Bu konuyu açmamdaki sebep güçlü oyuncular takımlarını profilde genellikle gizlerler, savaşacak kişi savaşacağı kişinin profiline girip pokemonlarına bakar ama bu bakış yüzeysel olursa yanıltır. Kişinin profiline girdiğimizde 6 pokemonunun konumu bag görünüyorsa o kişi takımını gizlememiştir fakat storage görünüyorsa gizlemiştir. Storage yapmayı öğrenelim birlikte yani takımı gizlemeyi profilde çantadaki pokemonları gizlemeyi.

Konuya değinelim:

1. Adım: Şu şekilde sekmeler var oyunda

[Resim: W7LMro.png]

Baştan dördüncü görüldüğü üzere hesabım, fare işaretçinizi hesabım ın üzerine getirin üstünde tutun ama tıklamayın.

2. Adım: Pokemon Takımını Ayarla adlı sekme çıkacak ona tıklayın.

[Resim: GBdIFP.png]

3. Adım: Pokemon Takımını Ayarla ve Yönet sayfası çıkacak karşınıza

[Resim: srEPWm.png]
Artık yeni bir takım kursak da profilimizde bu takım görünür , pokemon takımınızın  detaylarında pokemon konumu bag değil storage yazar artık.

Sonrasında kullancağınız pokemonları takımınıza eklersiniz kullanmadığınız bir takım profilinizde görünür. Rakipler çantanızı görmedikçe size karşı strateji üretemezler.

Hızlı Takım seçenekleri de aynı şekilde tek fark display team yerine hangi takımı oluştıracaksanız onu seçin.
#2
teşekkürler konu için
[-] The following 1 user Likes CeFurkan's post:
  • renaistrongest
#3
hızlı takım ayarlarken benzer işlemler yapılır tek fark display takım yerine başka bir takım seçin. mesela elo attack takım kurdunuz, çantanızda farklı bir pokemon takımı olsa da elo savaşına ayarladığınız takım girer.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Users browsed this thread: CeFurkan , D4RB3 , fyca , hanger44 , Mr.Joker , renaistrongest , serser , twinkle , vuslat , Yilmaz20 , ziraat01