Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hırsızlık
Oyunda DialgaMewtwo adlı arkadaş TuLuu adlı hesabımdaki pokemonları çalmş o kadar emeği çalmş neyse yapacak bir şey yok burda bile hırsızlık yapıyosa helal olsn bu şekilde devam iyi oyunlar herkese
çarın şifresinimi verdin
Mesut78
profilim
adamı tanımıyorum ki 1 2 kşi biliyod onlarda yapmaz hacı
Nasıl yav
[Resim: 7vEoYv.png]

Benim ve diğer eğitmenlerin taktikleri için TIKLA
sensoy geçmiş olsun bence cef ilgilenmez birine vermişsindir o çalmışdır der
Mesut78
profilim
Not defterine kaydettim transferleri orhanbeyhan daki pokeler de gitmiş .

iyi ss aldım bende
Mesut78
profilim
walla işte bilmiyorum pascha ile yılmaz biliyodu şifre vs değişmiş zaten giremiyorumda
mustafa valla delircem şimdi aldık pokeleri sana verdik falan o sen değil misin

la yok bana pokemon veren olmadı
Kardeşim dün pokelerini geri aldık.. sonra senin adına @tuluuu diye birisi hesap acıp istedi bizde verdik verdikten sonra yılmaz bu hesap yani tuluuu hesabı mustafa degil dedi .. bizde öğrenince tuluuu adını knight34 yaptı calan kişi biz tabikide biliyoruz knight34 yaptıgını sonra knight34 hesabı ile oyun oynayamıyacagı icin kendisinin eski hesabına yani hanlireiss44 hesabına verdi pokeleri bu gece ticarette yakaladım ... 
çocugun pokelerini ver diyorum birisi verdi 1 ay sonra geri vericekmiş bir insan 1 ay için neden pokemonları baskasına verdiki yani anlıyacagın senn adına acılan hesap hanlireiss44 dür kardeşim oyuna gel butun pokemonlarımı sana vereyim ben .
iyi güzel de dialgamewtwo kimin peki onu bilmiyoruz daha .. ayrıca dedim ben tuluu hesabında topla ve verme diye . sen yok adımı soyadımı söyledi vs .. az laf dinlesen düzgün iş yapsan boşuna sinirimi tepeme çıkartmayacaktın . olay poke değil yani isterse bende çıkartır veririm herşeyimi . önemli olan dün ben ve mustafa bildiğin aptal yerine konduk .. size diyorum dinleyen yok . yok sen çaldın belki senin ip n de var dialgamewtwo da vs vs vs vs vs .. deli ettiniz beni .

ya kimseye şifrenizi vermeyin tuluu üzüldümya
Efsane3699 Oğuzhan

Gülümüz Vatan Bayrağımız KANDIR
Geçmiş olsun kardeşim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Users browsed this thread: