Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CM EKSİKLİĞİ
Merhaba Arkadaşlar,
Oyunda iki gündür küfür edildi ve CM eksikliğinden dolayı müdahale edilmedi.Sohbeti trolleyenler oluyo engel yiyen yok online gönüllü olacak kişilerden Cm secilse hiçde fena olmas bence.
Beyler bu konuyla ilgili boşuna uğraşmayın. hiç bir adım atılmıyor atılmayacaktaConfused
Olsun kardeşm biz yinede uğraşalm cmlerin değişme vakti geldi bence Furkana kafasına göre değilde oyunda sohbette aktif olan kişileri secerse daha iyi olur bence
cidden küfür hakeret çok fazla oyunda 1 aydır cm ile karşılaşmadım cm seçilmesi iyi olur
nedense bende hiç yetkili birine denk gelmedim böyle başı boş  bırakılmaz ki sohbet ekranı .Exclamation
kesinlikle haklısın kardeşimde işte ....
furkan beni cm yap
hyper boş konuşmayalım istersen Smile
cm olup da napcaksınız,haksızlık olursa goz yumulcak;goz yummasada butun yabancıların gozune batcak (cm,scm) sizi sikayet etcek.Furkanla 0 ıletısım sonra kardes bı bakcaksın basladıgın yere gerı donceksınBig GrinAcınası seye guluyorum,kb
https://forumturkce.pokemonpets.com/Konu...-duyurulur

Buradada görüldüğü gibi oyunda cm sıkıntısı var . Olanların geneli hiç bişey bilmiyor ve yapamıyor . Bazıları kötüye kullanıyor . Bilemiyorum nasıl olacak bu iş ..

Metin yine cm mi olmak istiyor Big Grin
[Resim: 7vEoYv.png]

Benim ve diğer eğitmenlerin taktikleri için TIKLA
(26.01.2016, 14:12)BAMBAMBAMPAT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: cm olup da napcaksınız,haksızlık olursa goz yumulcak;goz yummasada butun yabancıların gozune batcak (cm,scm) sizi sikayet etcek.Furkanla 0 ıletısım sonra kardes bı bakcaksın basladıgın yere gerı donceksınBig GrinAcınası seye guluyorum,kb

Aynen gördük yani bu da var Big Grin neyse gençler küfür edenleri engelleyin geçin , gerisine karışmayın . bize sunulan tek seçenek bu
[Resim: 7vEoYv.png]

Benim ve diğer eğitmenlerin taktikleri için TIKLA
furkan beni scm yap
cm alıyoruz bu seferde haksız ban yedik diye herkes itiraz ediyor Big Grin ne yapsak sorunlu
onu yabancılar atıyor furkan beni yap sen arkana bakma
4 tane cm atatım bakalım adaletli olurlarsa korurlar
mahmut tuncer sınırsız ban yedi
Bir tane konu açalım orada kanıtlarla birlikte kişileri yazın gereken yapılsın .
4 TANE KİM? 2SİNİ BİLİYORUZ
(27.01.2016, 17:15)tuglife Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 4 TANE KİM? 2SİNİ BİLİYORUZ

https://www.pokemonpets.com/SearchPlayer.aspx

Linkten rütbeyi sohbet sorumlusu yaparak arattığında kimlerin Cm olduğunu görebilirsin .

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Users browsed this thread: CryXe