Anket Başlığı: Şu Yetenekler Eski haline Getirilmesini İstiyoru musunuz ?
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Evet, düzeltilsin böyle oyun çok sıkıcı
25.00%
Hayır , düzeltilmesin aşırı güç iyidir
50.00%
Furkan oyunu berbat ettin
25.00%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşırı Abartılan Pokemon Yetenekleri
Beyler bu pokemonların yetenekleri sizce baya abartılmış değil mi ? mesela haxorus bonus damage + atak master + speed master ? oyunun en güçlü pokemonu bu 

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi yazın
konu gereksiz değil haxorus senin sevdiğin bir poke olduğun için savunuyorsun pokemonların eski yetenekleri daha iyiydi
Metin önce abartılan poke yeteneklerinden tek kastın haxorus mu ? bence en azından bi liste yap ve eski yeteneklerini de yaz ki milletin bi fikri olsun
[Resim: 7vEoYv.png]

Benim ve diğer eğitmenlerin taktikleri için TIKLA
Ayrıca kaç güncellemedir diyorum ben lugia daki frost body ne öyle eskisi gelsin diye de takan olmuyor Big Grin Bence sen burda bi liste yap sonra bu konuyu yabacı foruma da taşı anca öyle sonuç alırsın

bi v3 efsanesi var sanırsam cefin Big Grin orada eğer güzel bi düzenleme yapmak istiyorsa bence bizden yardım istesin . Oyuncular biziz sonuçta , ve artık teker teker de yüksek sıralara çıkıp kendimizi gösteriyoruz da . 2 grup oluştursun , yabancı ve türk şeklinde . 2 grup da abzürde kaçmadan pokelerin yetenek listesini çıkarsın , sonra karşılaştırılsın . misal her gelişiminde artan yetenekler var bazıları hatalı örnek olarak onix de natural heal %5 , steelixde regeneration %10 ama megasında %15 olması gerekirken megası da %10 Big Grin Bence fena değil bu kontrol grupları fikri Smile

yılmaz yabancı ve türkler giyosunda meselar ingilizlerle rusları aynı grubamı koycaz Smile)))
Mesut78
profilim
yok olur mu her ırka ayrı grup yapıcaz Dodgy
tabi ki 2 grup olucak biri yabancı ister belaruslu doldursun cef ister rus ister ingiliz ister amerikan.Diğeri de biz yani 2 forum var 2 grup tarzı , ruslara ayrı forum var mı misal

olabilirde işte tek sıkıntı elin gavuru gelir bizde ayrı grupta olmak istiyoruz der sıkıntı olur
Mesut78
profilim
Gerek yok , CeF koyacak lafı 2 grup var , 2 forumdan da 1er grup çıkacak diye olacak bitecek .. Fazla düşünmeye gerek yok Big Grin

En fazla cef tek grup olsun derse biz sıkıntı çıkartırız ne haliniz varsa görün der bizde susar otururuz yani Big Grin

birde cef şu turnuva sistemini getirse ve gruplarda ona bağlı olsa müthiş olur
mesela: her 2 grupta 10 kişi seçse ve sırasına göre savaşsalar sonra kura çekilse ve kimlerin savaşacağı belirlense eğer önceki turda türklerden daha çok kişi üst tura çıktıysa bazıları direkten üst tura böyle kura çekile çekile final aşamasına gelinse finalde:
CH17174 vs METİN
Kazanan:METİN
bu durumda türklerden seçilen 10 kişiye aldıkları puanlara göre altın örneğin metin finale kadar geldi ve finalde yendi ona 250m
hyperactive yarı finalde elendi ona 200m
çeyrek finalde yılmaz20 elendi ona 120m
son16da mesut78(ben Big Grin Big Grin ) elendi ona 75m
böyle böyle devam ederse güzel olabilir
Mesut78
profilim
Onu karıştırma Big Grin cef o kadar uğraşmak istemiyor şu işi bi halledelimde

uğraşmaz onlara o Smile
Metin hemfikir gençler toplaşın tarih yazılıyor Big Grin

şöyle güzel bi pvp sistemi getirilse iyi olur mesela Pvp yap diye bi tuş olacak  çeşitli odalar olacak karşıdan bir kişide pvp yap a atıklayınca otomatik olarak pvp başlayacak
Güzel fikir Exclamation

boss etkinliği geliyor

ability değişmek çok problem oluşturuyor illaki herkesin evet demesi gerekiyor
abilitiy leri eskiden eleştiren yoktu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Users browsed this thread: CryXe , MetinBanİstiyorUlan