Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 1/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oyunla İlgili Yeni Başlayanların Çok Sorduğu Şeyler
Oyunla İlgili Yeni Başlayanların Çok Sorduğu Şeyler nelerdir
1-hyper surf-fly saldırıları nasıl satın alınır
2-hyper surf nasıl kullanılır
3-fly nasıl kullanılır
Başka (onlarla ilgili'de videolar çekmeyi düşünüyorum)
Mesut78
profilim
arkadaşlar yeni başlayanlar neleri merak eder
Mesut78
profilim
mesut benim poki topum bitti. yenisini  nerden bulacağım?
nadir bulunan pokemonlar geldiğinde yakalayamıyorum neden?
1.sorunun cevabı market var mavi renk shop yazıyo orada bulabilirsin
zaten chatta sorarsan kolayca öğrenebilirsin
Mesut78
profilim
2.sorunun cevabı nadir pokemon yakalamak için onların levelinden büyük ve ondan daha güçlü bir pokemonunun olması lazım
Mesut78
profilim
çok teşekkür ederim. birkaç sorum daha olacak ama özeldenmi yazsam burdan devam edeyimmi?
burdan devam edebilirsin çünkü bilmeyenlerde tekrar sormamış olur
Mesut78
profilim
level kasmak için pokemonlarımı geliştirmek için en kısa yol nedir? sürekli karşıma çıkan pokemonlarla şavaşmak mı? yoksa görevler fln mı var? yada baska nasıl olacak?
ilk önce kendine bir delibird bul bundan https://www.pokemonpets.com/Delibird-Pok...okedex-225 bul o takımında olursa daha fazla exp alır pokemonun
üstünde npc yazan karakterler var onlarla savaşınca daha fazla exp kazanırsın zaten ground haritasına girince expler çok veriliyo
Mesut78
profilim
eğer video çekmek gibi bir düşüncen varsa savaşlarda serum revive vs. basma ve shuckle ile sable kullanmayı da kısaca anlatabilirsin
tmm onları halledeyim
Mesut78
profilim
EV puanlarını bizmi yapıyoruz yoksa rastgelemi oluyor ?Biz yapıyorsak nasıl yapılıyor ?
[Resim: YbzGr6.jpg]goktugslife
https://forumturkce.pokemonpets.com/Konu...l-egitilir
[Resim: 7vEoYv.png]

Benim ve diğer eğitmenlerin taktikleri için TIKLA
Teşekkürler
[Resim: YbzGr6.jpg]goktugslife
Soru sorucam ama bir türlü sorduğum soruyu foruma gönderemiyorum. Smile
İki mesaj olması gerekiyor diyor. O yüzden kusura bakmazsanız bu şekilde 2 mesajı tamamlayım. Smile

Sanırım şimdi sorabilirim. Smile

Pokemon arama sayfasında aradığında hangi haritadan çıktığı belli olmayan pokemonlar var. Üstelik bu pokemona sahip olan kişilerde var. Örneğin Shiny-Mewtwo şuanda 250 kişide mevcut gözüküyor. Ama hangi haritadan çıktığı bilgisi yok. Bu tür pokemonlara nasıl ulaşabiliriz?
(01.08.2016, 11:33)ryouma Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İki mesaj olması gerekiyor diyor. O yüzden kusura bakmazsanız bu şekilde 2 mesajı tamamlayım. Smile

Sanırım şimdi sorabilirim. Smile

Pokemon arama sayfasında aradığında hangi haritadan çıktığı belli olmayan pokemonlar var. Üstelik bu pokemona sahip olan kişilerde var. Örneğin Shiny-Mewtwo şuanda 250 kişide mevcut gözüküyor. Ama hangi haritadan çıktığı bilgisi yok. Bu tür pokemonlara nasıl ulaşabiliriz?

shiny-mewtwo eskiden haritada çıkıyodu galiba ama artık event olarak geliyor
Mesut78
profilim
güncellemelerde haritalarda çıkan pokeler değişiyor . shiny mewtwo bi güncelleme öncesinde bi mağarada çıkıyordu şimdi ise event i takip edersen 1 saatlik de olsa haritada çıkıyor arada Smile
[Resim: 7vEoYv.png]

Benim ve diğer eğitmenlerin taktikleri için TIKLA
Bahsettiğin şekilde yapılan event ı nereden takip edebilirim? Bu arada tüm cevaplar için teşekkürler.
+1 guzel

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Users browsed this thread: Alpharabius , Otuken34 , renaistrongest , ryouma , vuslat , Yilmaz20 , zigibanda