Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marketteki Depozito Sistemi
Bilgi 
Markette herhangi bir Pokemon'u altın ile satacağınız zaman, satmak istediğiniz fiyatın %10'u kadar depozito alınır hesabınızdan

Bu depozito Pokemon satıldığı veya marketten çekildiği zaman geri hesabınıza döner

Depozito sisteminin faydası ise çok düşük kalite Pokemon'ların yüksek fiyatlardan pazarda satışa çıkmasını engeller

Örneğin Legendary bir Pokemon 500.000.000 altından satışa çıkarmak isterseniz hesabınızda en az 50.000.000 altın bulunması gerekiyor

Sorularınızı sorabilirsiniz
nedeni pek anlamadım ama faydalıya benziyo Big Grin
Mesut78
profilim
bu zaten vardı neden konusu şimdi açıldı Big Grin
Pika pika Idea
faruk herhade bazı bilmeyenler soruyo eski konu vardı ama eskilere kimse bakmıyo

hayır eski konu biraz daha farklı imiş https://forumturkce.pokemonpets.com/Konu-Vergi-sistemi
Mesut78
profilim
Cef Bence bu sıfırlanma olayında haritaları sıfırlaman çok saçma rozetler sıfırlanıyo anlıyorum ama haritalar neden sıfırlanıyo tekrar aynı yolu kaç defa gitmemiz gerek ? Bence haritaları sıfırlama.
(30.09.2015, 20:57)cihan_1526 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cef Bence bu sıfırlanma olayında haritaları sıfırlaman çok saçma rozetler sıfırlanıyo anlıyorum ama haritalar neden sıfırlanıyo tekrar aynı yolu kaç defa gitmemiz gerek ? Bence haritaları sıfırlama.

aynen ama biz bu konuya ne ara geldik Tongue
Mesut78
profilim
eğer biz 4tane yenileme görürsek kaç harita daha açıcaz
Mesut78
profilim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Users browsed this thread: NoziDENE