Anket Başlığı: Turnuvaya düzenleyen olarak katılmamda bir sakınca var mı ?
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Sakınca var, katılmamalısın.
40.00%
Sakıncası yok, katılabilirsin.
60.00%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokemon Ligi
FİKSTÜR

14.00-14.30                                     14.30-15.00
Nightmaree 1-1 farukhakan                     farukhakan 0-2 yilmaz20
yilmaz20 0-2 Metin                                ouzqan 2-0 kolleksiyoncu
ouzqan 2-0 lvyasaur                              nightmaree 1-1 metin
akilalmazadam 2-0 kolleksiyoncu             lvyasaur 0-2 akilalmazadam

15.00-15.15                                     15.15-15.30
farukhakan 1-1 akilalmazadam                 farukhakan 2-0 lvyasaur
yilmaz20 2-0 lvyasaur                             yilmaz20 2-0 akilalmazadam
ouzqan 0-2 metin                                   ouzqan 0-2 nightmaree
kolleksiyoncu 0-2 nightmaree                   kolleksiyoncu 0-2 metin

15.30-15.45                                    15.45-16.00
farukhakan 2-0 kolleksiyoncu                   farukhakan 2-0 ouzqan
yilmaz20 2-0 ouzqan                              yilmaz20 2-0 kolleksiyoncu
metin 2-0 lvyasaur                                 metin 2-0 akilalmazadam  
nightmaree 2-0 akilalmazadam                nightmaree 2-0 lvyasaur

16.00-16.30
                                farukhakan 0-2 metin
                               yilmaz20 0-2 nightmaree
                               ouzqan 0-2 akilalmazadam
                               kolleksiyoncu 2-0 lvyasaur

-Turnuva salı günü olacak, (08.05.2015 tarihinde).
-Katılan herkes birbiriyle maç yapacak.
-Son başvuru tarihi Pazartesi (07.09.2015) saat 18.00`dır.
-Fikstür Pazartesi günü 24.00`a kadar açıklanacak.
-Maçlar 14.00`da başlayacak, yarım saat aralıklarla oynanacak.Tüm maçlar 1 gün içinde bitecek.
-Herkes birbiriyle 2 maç yapacak.
Örnek: Diyelim ki salı günü 14.00-14.30 arasında ben snetoo11 eşleştik.Aramızda bu 30dk içerisinde iki maç yapacağız, ben iki maçı da kazanırsam 2 puan alacağım.Birini o birini ben kazanırsam 1 puan ona 1 puan bana gelecek.İkisini de o kazanırsa ona 2 puan eklenecek.
-Her katılımcı turnuva için 6 pokemon ve 6 pokemonun eşyalarını belirleyecek.Tüm maçlara aynı takım ve aynı eşyalarla çıkılacak.
-Starter,Common,Uncommon,Rare ve Ultra Rare pokemonlar kullanılabilecek.

- ÖDÜLLER
1.`ye 50 milyon + shiny sewaddle (Mesut`tan 10 milyon bağışlandı.Para ödülü 60 milyona çıktı)
 2.`ye 30 milyon + shiny castform rainy
 3.`ye 20 milyon(akilalmazadam`dan 100 level zapdos bağışlandı)
4.`ye 5 adet legend pokemon (Metin`den 5 milyon bağışlandı. Ödül 5 milyon + 5 legend oldu)
5.`ye 5 milyon (Metin`den 5 milyon bağışlandı.Ödül 10 milyona çıktı)  

-Katılımcı sayısı 6`yı bulmazsa turnuva düzenlenmeyecek.
-Katılımcılar mazaret bildirmeden maçlarını yapmazlarsa, yapmadıkları her maç için ceza olarak 2 milyon ödeyecek.(Cezalar ödüllere eklenecek)
Not:Kullanılacak pokemonlar ve eşyalar bana Pazartesi (07.09.2015) saat 24.00`a kadar bildirimelidir.Herkesin takımları ve eşyaları buradan aynı anda duyurulacak.Böylece kimse kimsenin takımına göre pokemon seçememiş olacak.

Katılanlar:
1-farukhakan
2-ouzqan
3-snetoo11
4-Metin
5-kolleksiyoncu
6-Nightmaree
7-Yilmaz20  
8-akilalmazadam
Not: Şuanki katılımcı sayısıyla turnuvamız 4  saat sürecek.14.00-18.00 arası olacak, 30`ar dakikalık aralarla maçlar oynanacak.Bu süre bana çok gelir yapamam vesaire derseniz pazartesi saat 18.00`a kadar haber verin isminizi silelim.                

Turnuvamızda bağış yapan hayırsever iş adamları:

-Oyunumuzun hem kendi hem gönlü zengin iş adamlarından mesut1216 (Oyun nickiyle Mesut) turnuvanın kazananına 10 milyon vereceğini açıkladı !

-Metin`den de turnuvamıza 10 milyonluk bir bağış geldi ! Zengin iş adamı yaptığı basın toplantısında, "Zaten turnuvayı ben kazanacağım o yüzden bu parayı bağışlamamda bir sakınca yok, biraz da garibanlar sevinsin" dedi.

-Akilalmazadam, 3.`ye 100level zapdos vereceğini açıkladı !

Tüm bağışlara kapımız açıktır Big Grin

Katılımcıların pokemon takımları ve taktıkları eşyalar.
--farukhakan--
Magmortar-Dark (spattack weapon)      
Lucario (defens armor)
Metagross (spdefens armor)
Hydreigon (spattack weapon)
Dragonite (razor claw)
Lapras (water orb)

--Nightmaree-
Sceptile-spatack weapon
Machamp-razor claw
Absol-razor claw
Floatzel-razor claw
Jolteon-spatack weapon
Ryperior-accuary weapon

--Yilmaz20--
1-Espeon       -  spattack weapon  
2-Tespih(steelix)       -    defans armor
3-Rhyperior    -   accury weapon
4-Magmortar Dark -  spattack weapon
5-Druddigon  -razor claw  
6-Swampert     razor claw

--ouzqan--
metagross (spattack weapon)
Tyranitar (spattack weapon)
slowbro (razor weapon)
gengar (attack weapon)
Aggron (defense armor)
heracross (spattack weapon)

--Metin--
absol-razorclaw
jolteon-spattack weapon
excadrill-razorclaw
heliolix-spattack weapon
alakazam-spattack weaopon
slaking-normal orb

--akilalmazadam--
Blastoise (Water Crystal)
Sylveon (Spattack Weapon)
Hydreigon (Spattack Weapon)
MrMime (Spattack Weapon)
Scizor (Attack Weapon)
Bisharp (Attack Weapon)

--lvyasaur--
charizard -amulet coin    
venesaur- yok      
blastoise-yok    
hydreigon-yok  
noctowl-yok    
lucario yok

--kolleksiyoncu--
garchomp(dragon orb)
lucario(yok)
rotom(yok)
kingler(yok)
hitmonchan(yok)
pidgeot super(yok)

Turnuva sürerken pokemon veya eşya değiştirmek yasaktır.

Turnuva tamamlanmıştır
Katılımcı             Galibiyet/Mağlubiyet            Puan
1-Metin                            13/1                       13
2-Nightmaree                   12/2                       12
3-Yilmaz20                       10/4                       10
4-Farukhakan                   8/6                          8
5-Akilalmazadam               7/7                         7
6-Ouzqan                         4/10                        4
7-Kolleksiyoncu                 2/12                        2
8-Ivyasaur                       0/14                         0

Turnuva canavarı Metin bu turnuvayı da kazandı ! Tebrikler !
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Klan kurulması hakkında açtığım konu.Herkesin önerilerini,görüşlerini bekliyorum:
https://forumturkce.pokemonpets.com/Konu...4#pid27014

Yabancılara karşı güçlerimizi birleştirsek mi ? Tongue
https://forumturkce.pokemonpets.com/Konu...5#pid27015
Pika pika Idea
farukhakan pazartesi yapalım veya haftaya
(05.09.2015, 11:57)Metin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: farukhakan pazartesi yapalım veya haftaya

buna katılım olursa yarın düzenlerim haftaya da aynısından düzenlerim sorun değil
Pika pika Idea
beni yaz
yaz beni takımı sana pm den atarım
beni silermişin o gün oyna girmeyeçem
Berat78Big Grin
Yeni bildiriler:
-İnatçılığa gerek yok günler torbaya girmedi ya, turnuva Salı gününe ertelendi Big Grin 
-Okullar açılana kadar her salı ve cumartesi sürekli olarak düzenlenecek.Ödüller zaman geçtikçe değişebilir.
-Bu turnuvamıza başvurmak için son tarih pazartesi(07.09.2015) saat 18.00`dır.Kullanılacak pokemonlar ve eşyalar bana aynı tarihe kadar bildirilmelidir.
-Fikstür pazartesi 24.00`a kadar açıklanacak.

Yeni Eklenen Kural(lar) :
-Herkes birbiriyle iki maç yapacak.
Örnek: Diyelim ki salı günü 14.00-14.30 arasında ben snetoo11 eşleştik.Aramızda bu 30dk içerisinde iki maç yapacağız, ben iki maçı da kazanırsam 2 puan alacağım.Birini o birini ben kazanırsam 1 puan ona 1 puan bana gelecek.İkisini de o kazanırsa ona 2 puan eklenecek.

Şimdilik bu kadar zamanla yeni kurllar eklenirse hem buraya yazacağım hem de konuyu düzenleyeceğim
Pika pika Idea
yaz beni Smile
Beni de yaz diyeceğim de her pokemon serbest mi
(05.09.2015, 14:06)sher0 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beni de yaz diyeceğim de her pokemon serbest mi

"Starter,Common,Uncommon,Rare ve Ultra Rare pokemonlar kullanılabilecek."
Bu sınıflardaki tüm pokemonlar serbest
Pika pika Idea
(05.09.2015, 14:13)mesut78 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [sub]farukhakan düzenleyen olarak bence katılmamalısın[/sub]

düzenleyenler kendilerine avantaj sağlayabilme ihtimalleri olduğu için katılmıyorlar, bizim turnuvamızda herkes herkesle maç yapacağı için kendime kurada vs. avantaj sağlayamam o yüzden katılmamda bi sıkıntı yok ?
Pika pika Idea
(05.09.2015, 14:14)farukhakan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05.09.2015, 14:13)mesut78 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [sub]farukhakan düzenleyen olarak bence katılmamalısın[/sub]

düzenleyenler kendilerine avantaj sağlayabilme ihtimalleri olduğu için katılmıyorlar, bizim turnuvamızda herkes herkesle maç yapacağı için kendime kurada vs. avantaj sağlayamam o yüzden katılmamda bi sıkıntı yok ?

ama yinede şimdiye kadar hiçbir turnuvada düzenleyen katılmadı
Mesut78
profilim
(05.09.2015, 14:19)mesut78 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ama yinede şimdiye kadar hiçbir turnuvada düzenleyen katılmadı

ee ben kendim de katılabilmek için düzenliyorum zaten Big Grin katılım bedeli diye birşey zaten yok bütün ödülleri de kendim veriyorum nasıl bir sıkıntı olabilir ki ? şimdiye kadar lig usülü bir turnuva oldumu ? benim gördüklerimin hepsi kurayla yapıldı
Pika pika Idea
6 kişi olursak iyi böyle benim işim kolaylaşır
5 savaş yaparım paramı alır giderim diyorsun yani Big Grin valla bakalım kaç kişi başvurursa o kadar iyi olur zevkli olur
Pika pika Idea
metin berat elementler turnuvasının en şanslısı bence bundada öyle birşey olursa 2myi verip bırakırım
Mesut78
profilim
mesut zevkine oynuyoruz işte istersen bütün savaşları kaybet npc leri gezmekten daha zevkli olur herhalde Big Grin 
beyler nasıl anket açıcam buraya bir anket açıcam ben de turnuvaya katılayım mı diye
Pika pika Idea
farukhakan konuyu düzenleden anketle ilgili birşey var kaç şık olacak diye oraya 2 yaz
Mesut78
profilim
Tamamdır ekledim.
Beyler turnuvada herhangi bir katılım ücreti,bedeli yok.Herkes ücretsiz şekilde kurallara uymak kaydıyla turnuvaya katılabiliyor.Herhangi bir kura veya eşleşme de yok, herkes herkesle savaşacak.O yüzden kendime herhangi bir avantaj sağlamam mümkün değil.Bu yüzden bence katılmamda bir sakınca yok.Ama yine de sizler, oylarınızla katılıp katılmamamı belirleyeceksiniz.

----------------------
warwick33 ve kolleksiyoncu bana oyundan ulaştılar.Onlar da turnuvaya eklendi.
Pika pika Idea
katılırsan haksızlık olabilir ama kura olmadığından katılabilirsin arada kaldım Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Berat78Big Grin
adam 3 tane hesap açmış katılma diye oy atmış ya Big Grin 
Beyler turnuvaya katılmayanların attığı oylar geçersiz sayılacaktır haberiniz olsun. şuan 1e1 oylar.
@BERAT78 haksızlık nasıl olacak ben de bunu anlamadım ödülleri zaten ben veriyorum kura yok bişey yok Big Grin hadi oyunun kurucusu ben olsam savaşta filan kendimi güçlendirebilirdim de öyle bir şey de yok sıradan bir oyuncuyum, turnuvaya katılan diğer oyunculardan tek farkım ödül vermem, başvuruları toparlamam ve kuralları belirlemem Big Grin belki kural belirlerken kendine avantaj sağlar diye düşünebilirsiniz, beğenmediğiniz kural varsa onu da söyleyin çoğunluk ne derse o kuralı da değiştirelim. neyse istediğiniz oyu kullanın sonuç ne çıkarsa ona uyucam
Pika pika Idea
(05.09.2015, 14:48)farukhakan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: adam 3 tane hesap açmış katılma diye oy atmış ya Big Grin 
Beyler turnuvaya katılmayanların attığı oylar geçersiz sayılacaktır haberiniz olsun. şuan 1e1 oylar.
@BERAT78 haksızlık nasıl olacak ben de bunu anlamadım ödülleri zaten ben veriyorum kura yok bişey yok Big Grin neyse istediğiniz oyu kullanın

bana diyorsan onları ben açmadım açıp niye vereyim kendim kararı yanlış buluyorum ondan dolayı oy atıyorum hesap açıp verince ne olacak katılsanda ilk 3ü görme imkanın zor katılmasanda ben sadece kendi fikrimi söylüyorum ik 3 de metin katılırsa ardahan katılırsa nightmaree en güçlüler bunlar 
eğer öyle düşünüyorsan senin bilirsin
Mesut78
profilim
ne bileyim mesut oy verenlerin ismi gözüküyor birisinin adı da bilmemne78 sen sandım Big Grin kusura bakma
ben ilk 3`te olacağıma inanıyorum ama olamasam da sorun değil en azından savaşırım eğlenceme bakarım.
-Oy veren kişilerden ikisi turnuvaya katılmayan kişiler oldukları için oyları sayılmadı şuan 1`e 1.
Pika pika Idea
(05.09.2015, 14:59)farukhakan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ne bileyim mesut oy verenlerin ismi gözüküyor birisinin adı da bilmemne78 sen sandım Big Grin kusura bakma
ben ilk 3`te olacağıma inanıyorum ama olamasam da sorun değil en azından savaşırım eğlenceme bakarım.
-Oy veren kişilerden ikisi turnuvaya katılmayan kişiler oldukları için oyları sayılmadı şuan 1`e 1.

farukhakan oyuna bir bak o zaman  78varsa oda benim öyle saçma şey olmaz aynı kişi olsak 2mizde aynı anda online olma şansımız yok

beyler sizdede aynı şey oluyomu forumla oyun yan yana durunca donuyo 5dk oyun 2dk forum yapıcam
Mesut78
profilim
mesut sen değilsen kusura bakma dedim işte yukarıda.
DUYURU | sevket ve yasar78 oy atmışlar eğer oylarının geçerli olmasını istiyorlarsa turnuvaya katılmalılar.
Eğer oyundaki nickleri de buysa birisi 5 öbürü 3 gün önce oyuna girmiş oyuna girmeyip sadece foruma bakmak gibi ilginç bir huyları var sanırım.
Pika pika Idea
yaz beni de Wink
şu üyeler bi toplansında kimler kazanır konuşalım Smile
aynen katılanlar toplansa biraz muhabbet etsek iyi olurdu ama çoğu açık değil galiba Big Grin 
ben çıkıyorum 1-2 saate dönerim
Pika pika Idea
@farukhakan turnuvada survival armor takmak yasak olsun
metin bunu da anket olarak sorarız bence yasak olmasın en büyük gücüm o benim Big Grin beyler benim katılıp katılmamamı belirleyecek anket gece 24.00 da bitiyor o zamana kadar oylarınızı kullanın.şuanki durum 3 kişi katılmama evet 1 kişi de hayır dedi."Mesut" da katılabilirsin demiş ama turnuvaya katılmadığı için oyunu saymadık malesef Tongue
Pika pika Idea
(05.09.2015, 17:28)farukhakan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: metin bunu da anket olarak sorarız bence yasak olmasın en büyük gücüm o benim Big Grin beyler benim katılıp katılmamamı belirleyecek anket gece 24.00 da bitiyor o zamana kadar oylarınızı kullanın.şuanki durum 3 kişi katılmama evet 1 kişi de hayır dedi."Mesut" da katılabilirsin demiş ama turnuvaya katılmadığı için oyunu saymadık malesef Tongue

ama burada turnuva sisteminde farklılık var benim hazırladığımda elemeler olduğu için kendimi dahil etmedim fakat burada herkes herkesle maç yapacağı için avantaj sağlayabileceğin bi durum yok bence
PokemonPets kullanıcı adı: Mesut
Kullanıcı ıd: 7547

[Resim: _94_gengar_by_jackspade2012-d6jjpjx.png]

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Users browsed this thread: farukhakan , kabus2634 , MetinBanİstiyorUlan