Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Market hakkında öneri
Arkadaşlar artık urare, leg, shiny, starter gibi pokemonlar r lenmediğinden sayaçlar istemediğimiz poke geldiğinde sıfırlanıyor ister istemez ve bedava pokemon çok dağıtıldığından en azından markette satılacak urare,leg, shiny, starter pokemonların minimum ve maksimum satış fiyatı gibi birşeyler olmalı. Çünkü sürekli fiyatları düşürüyorlar ve neredeyse para kazanamıyoruz (mega fiyatları bu kadar çok olmasına rağmen). Hem sayacımız istemeden sıfırlanıyor hem de para kazanamadığımız için elimizdeki pokeleri geliştirmekte çok zor oluyor. En azından böyle min. max. fiyatları getirilerek biraz olsun denge sağlanabilir diye düşünüyorum.
takas yaparlar bu seferde Big Grin
ardanın kafa çalışıyor Smile
(01.08.2015, 12:37)Ardahann Adlı Kullanıcıdan Alıntı: takas yaparlar bu seferde Big Grin

Takas a koyduklarında herhangi bir fiyat olarak gözükmeyecek ve satacak kişi zaten gelen tekliflere göre değerlendirir.Takasta teklif geldiği için diğer satışları engellemez. Gerçekten para için satanlar en azından orada emeğinin karşılığını alır.Önceden normal bir legend 10m üzeriyken şimdi 3m ye satılmıyor.
oyundan soğudum ve oyunu bırakıyorum. benim amacım pokemonun ilk serisindeki pokemonları yakalamaktı ama o pokemonlarda haritada çıkmıyor artık. mesele geçen bulbasaur yakalamak için 2 saat filan haritada gezinmiştim ama şimdi hiç bir haritada çıkmıyor. böyle olunca da insanın oynayası gelmiyor.
birde şöyle bir tuhaflık var. bir haritanın içerisinde bi pokemonun çıkma ihtimali %0.5 aynı haritanın içinde başka bir pokemonun çıkma ihtimali ise %0.4. saatlerce haritada gezindim %0.4 ihtimalli pokemon tam 13 kez karşıma gelmesine karşın çıkma ihtimali ondan daha yüksek olan %0.5 ihtimalli pokemon hiç karşıma çıkmadı. bence şu pokemonların çıkma ihtimallerini kaldırın zira hiç bir işe yaramıyor. elimdeki bütün pokemonları 1 kuruştan satılığa çıkarıyorum adam akıllı pokemon yakalayamadıktan sonra oynamamın bir anlamı kalmıyor.
kendinize iyi bakın.

100 lvl rayquaza yı filan 100 altına verdim. kruyem heracros zekrom ne varsa 100 altından verdim hepsini.
piyasa cok bozuldu en az 2 hafta duzelmezz.
aynen baya bozuldu pazar
Beyler konu açamadım ben siz açın konuyu ;
Markette "Mübadele" diye bir kısım açılsın, insanlar aradıkları şeyi ve almak istedikleri fiyatı oraya ilan versin.Elinde o aranan eşya veya pokemon olan kişi de oradan tek tuşla satabilsin.
Pika pika Idea
markete fiyat limiti koymak pek mümkün değil

açık market sonuçta
(18.08.2015, 09:53)farukhakan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beyler konu açamadım ben siz açın konuyu ;
Markette "Mübadele" diye bir kısım açılsın, insanlar aradıkları şeyi ve almak istedikleri fiyatı oraya ilan versin.Elinde o aranan eşya veya pokemon olan kişi de oradan tek tuşla satabilsin.

evet bunu planliyoruz
mantıklı benım hosma gıttı bence de fiyatlar belli olmalı

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Users browsed this thread: