Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HyperActive Hırsız değildir...
Adminin verdigi linke göre. https://pastebin.com/Q77TJV6j

Ben hyperla şifremi paylaştım geri şifremi degitirdim. Hyperle suskun hesabı şifre paylaştılar. Suskun hesabında ve hyper hesabında adım gözükmesine ragmen diger listede adım gözükmüyor. Bu 1.kanıtımız. HyperActive Hırsız değildir. . .

Hırsız Xtobiasx adlı Uğur efe adında bir cocuktur. Suskun hesabına en son poke aktaran hesaba baktıgımız zaman Xtobiasx adlı hesaptı.
Hala inanmıyormusunuz ?

Buyur bir de burdan yakalım o zaman . . .

Kanıt
[Resim: YeniBitEslemResmi2.png]

Adam hesap çaldığını agzıyla söylüyor. Daha hırsız kim diye sormaya gerek kalmadı.

Herkese iyi oyunlar.
Xtobiasx ve diger hesapları ban yedi arkadaşlar

şifre paylasmayin hack yersiniz

hyperactive hırsız degil gozuken o ki
Kesinlikle baştan beri dedigim gibi hyper yani halil hirsiz degildir ve millete kufur eden ben degilim Big Grin ben buraya resim atmaya kalksam neler var neler ama ustune hala zorluyorsa bu konulari konusmaya get3k yok inatla suclu bizim oldugunu söylüyorsa diyecek biseyim kalmamistir sozun bittigi yerdir
ben caldım tmm cefe de oledım sız g-hala neyın davasını yapıosunuz<
Kess velet hala burdan yazabilecek yüzünmü var !
biz bisey yapmiyoruz eger haksizlik varsa konusuyoruz ve dunden beri yedigim haksizligin hatti hesabi yok ayni sekilde hyperinda ve sen bunu furkana soyledigin halde arkadasin yapmis diyorsa ne diyeyim
işte gel agzını bozma şu velede insanları oyundan soguttunuz allah bin bir türlü belanızı versin ! Ben artık daha ne diyeyim lan seni gibilere !
Şu adamı tümden kaldırmanın yolu yok mu başkan ? Tamam suskun şifre paylaşıp hata yapmış olabilir ama sorunun asıl kaynağı şu çocuk . Suskunun zararını az da olsa kapatsak şu çocuğu da komple kaldırıp konuyu kapatsak . Oyun iyice çekilmez hale geliyor .
(20.07.2015, 12:38)ouzqan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu adamı tümden kaldırmanın yolu yok mu başkan ? Tamam suskun şifre paylaşıp hata yapmış olabilir ama sorunun asıl kaynağı şu çocuk . Suskunun zararını az da olsa kapatsak şu çocuğu da komple kaldırıp konuyu kapatsak . Oyun iyice çekilmez hale geliyor .

adamı kaldırıyorum da yeniden gelebiliyor ama sonunda vaz geçer elbet Big Grin
(20.07.2015, 12:32)6SuSKuN2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: biz bisey yapmiyoruz eger haksizlik varsa konusuyoruz ve dunden beri yedigim haksizligin hatti hesabi yok ayni sekilde hyperinda ve sen bunu furkana soyledigin halde arkadasin yapmis diyorsa ne diyeyim

arkadaşın olmayana neden şifre veriyorsun ?

bu tobiye sonuçta biriniz şiresini vermiş oda ordan öğrenmiş vs vs

sonuçta şifre paylaşımı ile ele geçirmiş

şifrenizi kimseye vermeyin

bedava oyunda sanki aylık para alıyormuşuz gibi teknik destek bekliyorsunuz

üstelik %100 hatalı sizken
(20.07.2015, 13:10)CeFurkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20.07.2015, 12:32)6SuSKuN2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: biz bisey yapmiyoruz eger haksizlik varsa konusuyoruz ve dunden beri yedigim haksizligin hatti hesabi yok ayni sekilde hyperinda ve sen bunu furkana soyledigin halde arkadasin yapmis diyorsa ne diyeyim

arkadaşın olmayana neden şifre veriyorsun ?

bu tobiye sonuçta biriniz şiresini vermiş oda ordan öğrenmiş vs vs

sonuçta şifre paylaşımı ile ele geçirmiş

şifrenizi kimseye vermeyin

bedava oyunda sanki aylık para alıyormuşuz gibi teknik destek bekliyorsunuz

üstelik %100 hatalı sizken

100de 100 hatalı bızken dıyorsun Smileadam caldıgını ıtıraf ettıgı halde .paylasım olmustur ama ıcıne ıyı ınmek lazım bazı konuların o benım özgür irademe kalmıs sen snonucuna bakacaksın hypermı  calmıs adam calsa zaten nefesımı tuketmem .sen degılmıydın adam ıtıraf ederse fazlasıyla zararını karsılarım dıyen sen degılmıydın ınatla arkadasın yapmıs dıyen evet bedava oyun keyfıne eglencesıne oynuyoruz bunu kımse ınkar etmıyor ama sonuçta ortada bır emek var teknık destek degılde emegımıze sahıp cıkılmasını ıstıyorum ozaman oyunu acalım bırbırımıze ana avrat kufur edelım bırbırımızı soyalım vs sonra teknık destek dıyelım sende bize bedava oyun niye teknik destek vereyimki de . burda cmlık verdıgın ouzqan da bılır benım emegımı Smile sorabılırsın  bazı konulara gırmek ıstemıyorum .arkadan karalanmayı sevmem
hyperin o kadar emegi var zararını az da olsa karsılayın benceUndecided
ARDAHAN KARDESIME KATILIYORUM,2 YILINI VERMIS ONCA EMEK VERMIS ADAM AZDA OLSA ZARARI KARSILANSA BU OYUN HIC BISIY KAYBETMEZZZ...
Suskun demek istediniz galiba Smile
Ahahahha odaiyimis Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Users browsed this thread: renaistrongest , Yilmaz20