Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arena
Merhaba arkadaşlar.

Bana göre oyunda fazla bir amaç yok.Tek yaptığımız pokemon yakalayıp bunu en iyi seviyeye getirmek. Buda bir süre sonra sıkıcı olmaya başlıyor.

Benim burda ki önerim Arena tarzı birşey olması. Açıklamak gerekirse:
örneğin haftalık olarak herkez arenaya istediği 6 pokemonla kayıt yaptıracak ve günlük sınırlı sayıda yada belirgin süre aralıklarında kendi önündeki kişiyle vs atarak sıralamasını yükseltecek. Önündeki kişiyle vs atarken rakibi pc olarak yönetilecek tabi ama başlangıç 6 pokemon kayıt ettirdiği için de savaşa girmeden önce pokemon değiştirememiş olacak. Bu şekilde haftanın sonuna kadar bir sıralama olacak ve oyunda derecedekilere belli ödüller verilecek. Örneğin birinciye bir süreliğine exp ve para artırıcı ödül yada pokemon verilebilir, ikinciye büyük miktar para veya yüzde 1 lik yada 10luk dilime girenlere bir miktar para falan verilebilir. Bu sayede az da olsa biraz rekabet ve yeni başlayanlar biraz para elde edebilir.

Böyle bir öneride bulunmak istedim ve umarım olur. Smile Smile Smile
bence güzel fikir geliştirilebilir ve uygulanabilir Smile
Big Grin olurda iyi pokemonu olmayanlara yazık olur o zaman Big Grin
(02.07.2015, 01:14)cihan_1526 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Big Grin olurda iyi pokemonu olmayanlara yazık olur o zaman Big Grin

ama katılan herkez bir miktar ödül veya para kazanmış olacak ve bu sayede ihtiyaçlarınıda daha erkenden karşılayıp iyi pokemonlar bulabilir. Zaten yeni başlayanlar direk 1. liğede oturmasın bir zahmet Smile. Sürekli kendini geliştirerek daha iyi sıralamalara gelir.
evet cok sağlam fikirlerimiz var kısmet olursa
Mantıklı

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Users browsed this thread: [cm]Siyah