Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Güvenlik Sistemi - reCAPTCHA
Thumbs Up 
Arkadaşlar script, bot hile vs ile otomatik kasmayı engellemek için en yeni ve güncel sisteme geçtik

Bu sistem Google tarafından geliştiriliyor ve en güvenilir sistem

Ayrıca güvenliğimiz artık daha iyi olduğu için zorunlu savaş oranıda azaltıldı

Artık 1/50 ihtimal ile Pokemon'dan kaçamayacaksınız. Bu oran daha önce 1/20 idi

Güvenlik sorusu her 2000 aksiyondan (savaşmak veya kaçmak) sonra karşınıza çıkacak

Ayrıca her defasında Struggle saldırısını kullandığınız da bu 1 aksiyon sayılacak

Bir defa doğrulama yaptıktan sonra 1 saat boyunca tekrar doğrulama yapmanız gerekmeyecek 2000+ aksiyon yapsanız bile

Dahası eğer bir sebepten dolayı captcha göremezseniz veya çözemezseniz, tüm eklentileri ve antivirüs programını kapatarak deneyin. Veya cep telefonu veya mobil cihazınızdan deneyebilirsiniz

Sorularınız ve sorunlarınızı buradan paylaşabilirsiniz

I'am not a robot (ben robot değilim) kutucuğuna tıklayın ve yeşil olduktan sonra Recaptcha'yı Onayla butonuna basın

[Resim: turkce_guvenlik_by_monstermmorpg-d8ze9yb.png]

Beğenmediğiniz soru gelirse solt alttaki yenileme tuşu ile değişebilirsiniz!

[Resim: begenmediginiz_by_monstermmorpg-d97ywjf.png]

Ekran Görüntüleri

hayırlı ugurlu olsunda o kutucuk nerde cıkıyo tam olarak Smile
Hayırlı olsun. Smile
Hayırlı olsun . Shiny ve legend için de bu tarz bir sistem olsa bizi uyarsa fena olmaz .
aksiyon sayısını 250 yaptık böylece güvenlik sorusu daha az çıkacak karşınıza
sistem güzel de bana hep yiyecekli sorular denk geliyor ramazan ramazan canı çekiyor insanın =)
(04.07.2015, 10:18)mesut1216 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sistem güzel de bana hep yiyecekli sorular denk geliyor ramazan ramazan canı çekiyor insanın =)

evet ya o biraz sıkıntı oldu Big Grin
Merhaba..Oyuna başlayalı bi kaç gün oldu fakat bu reCAPTCHA sorunu beni çok deli etmeye başladı... doğru seçenekleri seçiyorum kabul etmiyor... sesli sisteme giriyorum zarzor kabul ettiriyorum ..bunu biraz daha kolalaştıramazmısınız...
@bekirm ben hergün giriyorum şimdiye kadar bir sorunla karşılaşmadım . Birde daha önceki sistemlerde bot açığı vardı bu sistem botlara karşı en iyi çözümlerden .
bende de hıc sorun olmadı .
zorunlu savaş oranı azaldı diyo ama bana 10-20 pokede bir zorunlu savaş yaptırıyo
Mesut78
profilim
bana genelde 80 de filan oluyor sizin şanssızlığınız Smile
(23.08.2015, 21:25)mesut78 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: zorunlu savaş oranı azaldı diyo ama bana 10-20 pokede bir zorunlu savaş yaptırıyo

yok gerçekten azaldı

ek olarak bu sistem dünya standardı şu anda
cef sen ne kadar azaltsanda bende bu şans varken hep savaşa girer 100000000000000 de 1 savaşacaksın olsa bile
Mesut78
profilim
Sistem güzel de bazen bazı resimleri seçemiyom beya Big Grin
[Resim: PozjQ8.jpg]
(26.08.2015, 21:43)CeFurkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23.08.2015, 21:25)mesut78 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: zorunlu savaş oranı azaldı diyo ama bana 10-20 pokede bir zorunlu savaş yaptırıyo

yok gerçekten azaldı

ek olarak bu sistem dünya standardı şu anda

CEF bir tık daha azaltsan harika olacak . Big Grin Birde sadece tik yapsak yetmezmi ya harbi bazı resimler sıkıntı yaratıyor .
aynen ya uz resimler sıkıntılı bizim için pankek , waffle , turta nedir ?
metin katılıyorum oyun sayesinde pankekin wafflenin ne olduğunu öğrendim
Berat78Big Grin
(31.08.2015, 17:54)Metin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aynen ya uz resimler sıkıntılı bizim için pankek , waffle , turta nedir ?

waffle pankek falan yine iyi çorba diye ne olduğu belli olmayan şeyler işaretledim kaç defa yurtdışında acayip yemekler dönüyor . Bizse kuru ile tarhanaya talim edelim . Neyse daha fazla uzatmayalım konunun çok dışına çıkacağız . Resimler kalkabiliyorsa güzel olur . Kalkamıyorsa alışacağız .
(31.08.2015, 18:37)ouzqan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(31.08.2015, 17:54)Metin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aynen ya uz resimler sıkıntılı bizim için pankek , waffle , turta nedir ?

waffle pankek falan yine iyi çorba diye ne olduğu belli olmayan şeyler işaretledim kaç defa yurtdışında acayip yemekler dönüyor . Bizse kuru ile tarhanaya talim edelim . Neyse daha fazla uzatmayalım konunun çok dışına çıkacağız . Resimler kalkabiliyorsa güzel olur . Kalkamıyorsa alışacağız .

bir bakayım güvenlik sorusunda yemek hariç seçeneği varmı
Beğenmediğiniz soru gelirse solt alttaki yenileme tuşu ile değişebilirsiniz!

[Resim: begenmediginiz_by_monstermmorpg-d97ywjf.png]
Yenilemeyi farketmemiştim,yanlış yapınca bir daha soruyordu zaten,teşekkürler..
[Resim: PozjQ8.jpg]
(26.08.2015, 21:47)mesut78 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: cef sen ne kadar azaltsanda bende bu şans varken hep savaşa girer 100000000000000 de 1 savaşacaksın olsa bile

yok bi tek sende olmuyor o olay bende de aynı. peşpeşe yakalandığım oluyor pokemonlara Big Grin
Güvenlik sorusu her 1000 aksiyondan (savaşmak veya kaçmak) sonra karşınıza çıkacak

Ayrıca her defasında Struggle saldırısını kullandığınız da bu 100 aksiyon sayılacak

Dahası eğer bir sebepten dolayı captcha göremezseniz veya çözemezseniz, tüm eklentileri ve antivirüs programını kapatarak deneyin. Veya cep telefonu veya mobil cihazınızdan deneyebilirsiniz
Güvenlik sorusu her 2000 aksiyondan (savaşmak veya kaçmak) sonra karşınıza çıkacak

Ayrıca her defasında Struggle saldırısını kullandığınız da bu 1 aksiyon sayılacak

Bir defa doğrulama yaptıktan sonra 1 saat boyunca tekrar doğrulama yapmanız gerekmeyecek 2000+ aksiyon yapsanız bile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Users browsed this thread: CeFurkan , renaistrongest