Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BANA KALIRSA OYUN ÇOK BASİT OLMUŞ
Bence
1.Pokemonlar daha yavaş level almalı
2.daha yavaş para kasılmalı
3.her yerde efsanevi pokemon olmamalı olsada daha güçlü olmalı doğada
4.efsanevi daha nadir çıkmalı şuan oyunda bi dünya var
5.efsaneviler haftalık veya aylık event olarak çıksa daha iyi olabilir sürekli çıkmamalı bence
6.diger hm lerde aktif hale gelmeli mağralarda kullanıma sokulacak uygulamalar olmalı
7.master arenalar seviyeli olarak daha zorlu olmalı ve hitap ettigi rozete uyğun pokemonlar seçilmeli(en azından %70 civarında)
8.master ball fiyatı arttırılsa iyi olabilir Big Grin

Bunlar şimdilik benim fikirlerlim bunlar olsa daha çekişmeli daha eğlenceli olabilir pokemon fiyatları artabilir Angel
[Resim: lawlessraven_pokemon_team_commission_by_...7str4d.png]
aynen katılıorum sana
başka katılan yok arkadaşlar forumu kullansanızaa
Oyunu Bırakmama Rağmen Şiddetle Sana Katılıyorum Tongue
aynen Big Grin özellikle efsaneviler konusu
oyunda 150 tane mewtwo var nedir bu ratata çok nerdese
Mewtwo Legendarymi Değilmi Belli Değil Big Grin
shiny pokelerden en fazla shiny mewtwo yakalanmış 22 mewtwo'nun degeri kalmamış level konusu komedi zaten geçende npcnin birinde 670bin exp aldım net hızlı olsa takımdaki tüm pokeler 1 günde 100lük olcak lig eksik rozetler süs gibi yav zewki kalmıyor oyunun

yetenek sistemi falan güzel ama
bende katılıyorum ayrıca 25 ile 50 haritaları arasına legendary doldurmuşlar o arada gelişmek çok zor ancak arena liderini yenecek güce geldikten sonra da daha sonraki arenalarda ilerlemek çok kolay bir hal alıyor yani arenalar arasındaki seviye farkları daha düzgün ayarlanmalıydı
Bana kalırsa hiç basit değil. Bir tane shiny bulmak için canımız çıkıyor.
Bence iyi, bir shiny bulana kadar canımız çıkıyor Smile Hem yeni yama ile daha da zorlaşmış oyun.  Eskiden daha kolaymış duyduğum kadarıyla.
millet buna bile cok zor diyor Big Grin

ayrıca max level 110 yapacaz Smile
(30.11.2014, 10:32)windyhan343 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bana kalırsa hiç basit değil. Bir tane shiny bulmak için canımız çıkıyor.

katılıyorum bendeki 6 legendin 5 i marketten 1 ini ben yakaladım o da zaten heatran.

(15.12.2014, 18:09)CeFurkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: millet buna bile cok zor diyor Big Grin

ayrıca max level 110 yapacaz Smile

110 olmasın düz olsun 150 falan
Aynen kardeşim katılıyorum sana. Efsanevi pokemonların başlangıç pokemonlarından çok fazla olması iyi bir durum değil bence. Hani tm başlangıç pokemonları da çok olmamalı ama bence bazı  haritalarda çok az da olsa çıkma şansları olmalı ve efsanevi pokemonlar aylık olarak gelmeli.
Milletin profiline bakınca gerçekten kolay gibi olsada ben yapmaya çalışıyorum hiçte kolay değil Smile
(16.11.2015, 22:30)tuglife Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Milletin profiline bakınca gerçekten kolay gibi olsada ben yapmaya çalışıyorum hiçte kolay değil Smile

aynen böyle kolay değil zaman alıyor 

bende clash of clans var telefonda 120 levelim ama 2 3 sene olacak oynayalı Big Grin
cef im birde pokemon olsa telefonda süper olacak Smile
cef üstlerde max level 110 olacak yazmışsın aman yapma şunun standartı olsun sonra 110-120 diye gider poke kasmanın anlamı kalmaz 
yeni gelen pokeleri 100 yapmak zor olsun ama 110 işine girme lütfenSmile
(19.11.2015, 12:01)tuglife Adlı Kullanıcıdan Alıntı: cef im birde pokemon olsa telefonda süper olacak Smile

verirsek tadı kaçar reklam ile 60 level kazanabilirsin ödül
(19.11.2015, 19:05)Aokiji Adlı Kullanıcıdan Alıntı: cef üstlerde max level 110 olacak yazmışsın aman yapma şunun standartı olsun sonra 110-120 diye gider poke kasmanın anlamı kalmaz 
yeni gelen pokeleri 100 yapmak zor olsun ama 110 işine girme lütfenSmile

buda henüz değil belki Big Grin
Oyun zorlaşmış baya  Smile   Fakat bir oneri  Fly uc modunu  bazı flying tarzı pokemonlara kendi öğrenme özelliği olsa çok iyi olur. Sadece pazardan almak kotu olmuş.  Wink
(11.07.2016, 10:54)Eevee Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oyun zorlaşmış baya  Smile   Fakat bir oneri  Fly uc modunu  bazı flying tarzı pokemonlara kendi öğrenme özelliği olsa çok iyi olur. Sadece pazardan almak kotu olmuş.  Wink

fly saldırısı öğrenen pokemon manasında mı diyorsun?
(12.07.2016, 19:41)CeFurkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11.07.2016, 10:54)Eevee Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oyun zorlaşmış baya  Smile   Fakat bir oneri  Fly uc modunu  bazı flying tarzı pokemonlara kendi öğrenme özelliği olsa çok iyi olur. Sadece pazardan almak kotu olmuş.  Wink

fly saldırısı öğrenen pokemon manasında mı diyorsun?

Evet bence çok iyi olurdu. Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Users browsed this thread: adanali1984