Pokemon Pets Oyunu Resmi Forumu » Pokemon Pets » Yeni Fikirler Ve Öneriler » Novelty Pokémonlar (Oyunlarda Olmayıpda Animede Görünenler)
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Novelty Pokémonlar (Oyunlarda Olmayıpda Animede Görünenler)
Merhabalar! Bildiğiniz gibi Pokémon oyunlarında olmayıpta animede görünen bazı Pokémonlar var. Bunlar neden Pokémon Pets oyununda olmasın ? Big Grin Bunlar Efsane veya Shiny değerinde olabilirler. Tabi görülen bu Pokémonların Bazıları çok saçma olsada. Big Grin (Saçma olanlar kullanılmayabilir.)

Magquaza (Mismagius'un Illüzyonuyla ortaya çıkan Pokémon)

[Resim: Py1kGTW.png]

Venustoise (1. Sezonda Gastly'nin Squirtle ve Bulbasaur'u korkuturken kullandığı Illüzyon)

[Resim: n2bbVke.png]

Virüs Groudon (Pokémon Movie 6 'da Canlanan Fake Groudon)

[Resim: iEnCCQh.png]

Snowman Snorlax (Pokémon Special Bölüm olan Delibird's Dilemma-Snorlax Snowman bölümündeki Kardan Snorlaxlar.)

[Resim: BqzL7Pd.png]

Bu da Benim Yaptığım Snowman Snorlax resmi. Sleepy Produced By Zombi TR.

[Resim: tfXT505.png]

Red Snorlax (Jessie, James ve Meowth'ın Rocket Takımına katıldıklarında teste sokuldular, hedefleri ise bu Kırmızı Efsanevi Snorlax'ı kaçırmaktı)

[Resim: oEkzitn.png]

Primal Dialga (Bunun hikayesini tam olarak bilmiyorum ama sanırsam Mystery Dungeon Serisindeydi)

[Resim: VfpCDsT.png]
kristal onix , dev onix , ve mewtwonun klon pokemonları vardı pembe pokemon adasınıda unutmamak lazım
(03.09.2014, 15:17)rexxa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kristal onix , dev onix , ve mewtwonun klon pokemonları vardı pembe pokemon adasınıda unutmamak lazım

Haklısın, onları nasıl unuttum. Big Grin Bir aksilik çıkmazsa yarına düzenlerim konuyu.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Users browsed this thread: