Pokemon Pets Oyunu Resmi Forumu » Pokemon Pets » Genel Tartışma Ana Bölüm » Foruma yeni kayıt olanlara buraya 2 mesaj atınız normal kullanıcı haline gelebilmek i
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 11
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.67/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foruma yeni kayıt olanlara buraya 2 mesaj atınız normal kullanıcı haline gelebilmek i
kmıknunukmukmu
uknkmnkumnukmnkm
a.s emircan saolasın
bence dünyanın en iyi oyunu bu Big Grin
oyun yapımcısına teşekkür ederimBig GrinBig Grin
as hoş geldiniz
Oyuna yeni katıldım güzel bir pokemon oyunu Smile
(03.01.2016, 12:19)Spectre38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oyuna yeni katıldım güzel bir pokemon oyunu Smile

Hoş geldin .
İlk masajım.
1- merhaba

2-İyi eğlenceler  Big Grin
foruma      yeni    üye oldum bide bu kadar param var pokemon pets de 2.149..376.638 atın var bendee silinir deniz oyunda shop monster center  giremiyom nedeni o para dan dolayımı cef furkan   yazdığım   bakarsan güzell olurr :S  2,14[b] 2,149,376,638 Altın9,376,638 Altın[/b]  2,149,376,638 Altın
pokemon pets de  param bu kadar 2.149.376.638 Altın var bend siz oyunda  sıfıanır deniz bide  shop monster center  giremiyom nedeni parandanmı cef furkan cvp acil bekliyom düzelirmi bidee yeni üyeyim foruma nasıl  konu açam  ben ?
Taray bişey anlaşılmıyor kardeşim
cef oyunda bana bunu   dedi de PARA MIKTARIN 2.1 MILYARI GEÇMIŞ O YÜZDEN AMA ŞIMDI GIREBILIRSIN PARAN ASLA GECMESIN 2.1 MILYAR O LIMITE SIFIRLANIR GERI
oyunda shop monster centere girmiyom neden ?
shop ve monster center giremiyom 2T fazla param olduğun danmı carım bida düzelebilirmi bilmiyordum ben parının sıfırlandığını?
Cef Furkan Bi Konu Bakya ilk defa duydum 2t100m den fazla para sıfırlanıyor diye shop monster censtere giremiyom yardım et bi cvp az cef furkan
Cef Furkan Bi Konu Bakya ilk defa duydum 2t100m den fazla para sıfırlanıyor diye shop monster censtere giremiyom yardım et bi cvp az cef furkan acil cvp veriseniz iii olur  sıkıldım         düzelse dirrekk harçıyacam cvp vermiyorrnuzz bi
Herkese merhaba oyuna katılalı 1 hafta oldu, bu konuyu yeni gördüm...
Herkese merhaba oyuna katılalı 1 hafta oldu, bu konuyu yeni gördüm... part 2
Hoş geldin Big Grin 
Aşağıdaki linkten aklına gelebilecek bazı(genel olarak uzun olanlar ve zor anlaşılanlar resimlerle birlikte) soruların çözümü bilenler tarafından konular açılarak anlatılıyor , sen ve diğer yeni başlayanlar bi göz atsa fena olmaz Big Grin arenalar,rozet kazanma,fly,surf,ev kasma,poke lvl kasma gibi konuların taktikleri bulunuyor Smile
https://forumturkce.pokemonpets.com/Foru...li-Sorular
[Resim: 7vEoYv.png]

Benim ve diğer eğitmenlerin taktikleri için TIKLA
First
Second
nasıl reklam yapabilirim forumdakini anlamadım da bi yardımcı olurmusunuz ?
Bu arada yeni katıldım aranıza Smile
merhaba
5dk gerekiyor galiba
en az 5 gerekiyormuş
bu 4 oldu
bu da sonuncusu...
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 11

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Users browsed this thread: Alpharabius , bisute , bisute2 , CeFurkan , CryXe , D4RB3 , denemeuye545 , denemkmaksdmkas , dobod17362 , DrSahbaz , fidahivaho , haberbilgileri , hedonist , JesonMile , KamsanYoun , Kenxyies , Mr.Joker , NoziDENE , Pampiniformis , renaistrongest , Salamander.22 , serser , Teamskygrunt , upgradeTest1 , V0LLKRASSHER , valeska27 , Yilmaz20 , ziraat01