Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Versiyon 2.2.6
> Artık bilgisayar tarafından kontrol edilen Pokemon'ların PP değerleri sınırsız değil
>> Vahşi savaşlar ve NPC savaşları için Pokemon'ların PP değerleri 250 ile sınırlandırıldı
>> Bilgisayar kontrollü PvP ve ELO Lig PvP savaşları için PP değerleri normalin 2 katı olacak şekilde ayarlandı
>> Bilgisayar kontrolündeki Pokemon'un bütün PP'leri bitince otomatik olarak Struggle saldırısı kullanacak
bu güzel oldu Big Grin
[Resim: 7vEoYv.png]

Benim ve diğer eğitmenlerin taktikleri için TIKLA
[Yönetim Ekibine]Oyunda bi düzensizlik var normal pokemon ile legend pokemonun çıkma şansı aynı sizce bu doğrumu sürekli aynı şeyler çok nağdir farklı pokemon görülüyo mapde pokemon çok oldunu biliyorum fakat bunun bi düzene girilmesi gerek artık yeni kullanıcıların gelmemesinin sebebi budur oyunun reklamını yapana kadar eksikleri giderilmeli yıllardır olan bi oyun hağla reklam hağla reklam DİKKATE ALINIRSA SEVİNİRİM
> Çoklu eşya kullanma seçeneği aşağıdaki eşyalar için aktif edildi
  • Unhappiness Potion
  • Protein
  • Iron
  • HP Up
  • Calcium
  • Zinc
  • Carbos
  • Happiness Potion
  • Kelpsy Berry
  • Qualot Berry
  • Pomeg Berry
  • Hondew Berry
  • Grepa Berry
  • Tamato Berry
(22.05.2016, 21:13)ctnnustunel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
[Yönetim Ekibine]Oyunda bi düzensizlik var normal pokemon ile legend pokemonun çıkma şansı aynı sizce bu doğrumu sürekli aynı şeyler çok nağdir farklı pokemon görülüyo mapde pokemon çok oldunu biliyorum fakat bunun bi düzene girilmesi gerek artık yeni kullanıcıların gelmemesinin sebebi budur oyunun reklamını yapana kadar eksikleri giderilmeli yıllardır olan bi oyun hağla reklam hağla reklam DİKKATE ALINIRSA SEVİNİRİM

böyle bişi yok nerden çıkardın?

ne demek istiyorsun tam olarak nerde normal ve legendary aynı?
(22.05.2016, 22:43)CeFurkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: > Çoklu eşya kullanma seçeneği aşağıdaki eşyalar için aktif edildi
  • Unhappiness Potion
  • Protein
  • Iron
  • HP Up
  • Calcium
  • Zinc
  • Carbos
  • Happiness Potion
  • Kelpsy Berry
  • Qualot Berry
  • Pomeg Berry
  • Hondew Berry
  • Grepa Berry
  • Tamato Berry

İşte bu güzel oldu Big Grin

(22.05.2016, 22:44)CeFurkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Bu oranları diyor CeF
[Resim: YbjLla.png]

[Resim: PMYWBv.png]

(23.05.2016, 10:53)Yilmaz20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22.05.2016, 22:44)CeFurkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Bu oranları diyor CeF
[Resim: YbjLla.png]

[Resim: PMYWBv.png]

arada 10 kat fark var

birisi 0.4 digeri 0.04 Smile
bende onu diyorum yanlış görmüş heralde diye Big Grin dün anlattım biraz da dinlemedi pek :/

> Hızlı Repel eşyası kullanma oyun sayfasına kısayol iconu olarak eklendi
arena liderlerine ekstra ödül konulsa nasıl olur acaba ? belki birazz daha hareketlenir oyun ? misal son 4 arena liderine gem konulabilir ?

(23.05.2016, 22:25)CeFurkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: > Hızlı Repel eşyası kullanma oyun sayfasına kısayol iconu olarak eklendi

pokemon takımı ayarlama kısmında filtrelerken "öğrenilebilen saldırıya göre filtrele" seçeneği gelse pokedexteki gibi kolaylık olur
Pika pika Idea
> Çok ciddi alt yapı güncellemesi yapıldı
>> Birkaç teknoloji en son sürüme güncellendi AjaxToolKit gibi
>> Haritada yürüme animasyonu şu anda çok daha akıcı çalışacak. 3 gün gibi bir süre harcadım sunucudan gelen veri ile animasyonları senkronize etmek için Smile
>> Eğer herhangi bir problem ile karşılaşırsanız veya herhangi beklenmeyen bir olay olursa lütfen bana bildirin
(25.05.2016, 16:47)Yilmaz20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arena liderlerine ekstra ödül konulsa nasıl olur acaba ? belki birazz daha hareketlenir oyun ? misal son 4 arena liderine gem konulabilir ?

gemlerin değeri biter o zaman

o liderleri yenmek kolay teknikler ile
> Savaş sistemindeki birkaç hata düzeltildi.
>> Artık ilk olarak saldırının başlangıç temel gücü hesaplanacak ve daha sonra diğer saldırı temel gücünü değiştiren etkenler uygulanacak. Örneğin bir saldırının temel gücü rastgele ise önce bu atanacak ve daha sonra durum problemleri, yetenekler gibi etkenler sırasıyla uygulanacak.
>> Artık savaş ekranında saldırının başlangıç temel gücünü ve hasar hesaplanmadan önceki son haldeki temel gücünü ekrana basacak. Böylece bir hata vs varsa düzeltebiliriz.
>> Artık hava durumu ve kullanılan saldırının tip etkileşimi geçerli duruma geldi. Önceden bu durum tam düzgün çalışmıyordu

> Çok kapsamlı bir yapay zeka iyileştirilmesi yapıldı. Daha fazla detay bu sayfada : https://forum.pokemonpets.com/Thread-Bat...e-computer
> ELO PvP Lig sistemindeki intikam alma yani yenilince tekrar maç yapma özelliği, sistemin kötüye kullanımı yüzünden şimdilik iptal edildi.
Güncelleme 15 Haziran 2016
> Yeni ELO lig intikam sistemi eklendi : https://forumturkce.pokemonpets.com/Konu...il-calisir
Güncelleme 12 Temmuz 2016
> En iyiler sıralamasında 500K puan etkisine sahip ELO lig sisteminin puan etkisi yoğun istek üzerine 200K ya indirildi : https://forumturkce.pokemonpets.com/Konu...ayli-bilgi
29 Temmuz 2016 Güncellemesi
> İttifak sistemi oyuna geldi
> İttifak sayfası: https://www.pokemonpets.com/ManageGuild.aspx
elinize sağlık böyle bi sisteme ihtiyaç vardı zaten
[Resim: lawlessraven_pokemon_team_commission_by_...7str4d.png]
Güzel bir güncelleme olmuş.İttifak'ta pokemon bağışı olursa güzel olur sonuçta ittifak Smile Ama daha bir ittifaka girmedim pokemon bağışı olabilir.
[Resim: YbzGr6.jpg]goktugslife
(29.07.2016, 20:21)CeFurkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 29 Temmuz 2016 Güncellemesi

BAZI ÖNERİLERİM VAR

1. İTTİFAKLARA AMAÇ VE MİSYONLARINA BELİRTEN BİR AÇIKLAMA EKLENSE GÜZEL OLUR KİM HANGİ İTTİFAKA NİYE GİRECEGİNİ DAHA İYİ ANLAR BENCE  
  2. İTTİFAKLARA  SANCAK RESMİ EKLENMELİ
  3. İTTİFAK İÇİ TİCARET BÖLÜMÜ OLMALI
  4. İttifak lideri üyelerine rütbe vermeli
  5. İttifak para sistemi ve ittifaklar arası savaş 
(30.07.2016, 20:01)rexxa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29.07.2016, 20:21)CeFurkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 29 Temmuz 2016 Güncellemesi

BAZI ÖNERİLERİM VAR

1. İTTİFAKLARA AMAÇ VE MİSYONLARINA BELİRTEN BİR AÇIKLAMA EKLENSE GÜZEL OLUR KİM HANGİ İTTİFAKA NİYE GİRECEGİNİ DAHA İYİ ANLAR BENCE  
  2. İTTİFAKLARA  SANCAK RESMİ EKLENMELİ
  3. İTTİFAK İÇİ TİCARET BÖLÜMÜ OLMALI
  4. İttifak lideri üyelerine rütbe vermeli
  5. İttifak para sistemi ve ittifaklar arası savaş 

Katılıyorum Angel Çok güzel fikirler ve İttifak içinde Pokemon bağışı olursa güzel olur Sleepy
İttifak mağaraları ya da zindanları olabilir , orlardan para ve exp yerine madalya tarzı şeyler çıkabilir ve yine ittifak için hazırlanmış bi harita konulup (starfall dan bi önceye koyup route 0 tarzı bişey olabilir) oraya bi mağaza(madalyaların harcanabileceği) ve poke center konulabilinir.
yapılabilinecekler çok zaten Big Grin

(31.07.2016, 14:09)Yilmaz20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İttifak mağaraları ya da zindanları olabilir , orlardan para ve exp yerine madalya tarzı şeyler çıkabilir ve yine ittifak için hazırlanmış bi harita konulup (starfall dan bi önceye koyup route 0 tarzı bişey olabilir) oraya bi mağaza(madalyaların harcanabileceği) ve poke center konulabilinir.
yapılabilinecekler çok zaten Big Grin

Çok Güzel Fikirler Geliyor Idea Bu Fikirlerin Hepsi Yapılabilir Angel
CeF yakında İttifak ile Alakalı Bir Güncelleme Gelebilir Değil mi ? Big Grin
şu an zaten ittifakların pek bi espirisi yok kapsamlı bir güncelleme olmalı  ortak banka gibi sadece ittifak pası madalyası gibi şeylerle alına ödül ve itemler gelse daha kullanışlı olur
İttifak Kodu  max 5 karakter  olmalı, yani  daha az karakter de yapabilmeliyiz bence.  5 Karakter bulmak saçma yani kısaltma olacak adı üstünde

Bir de bu güncelleme tabiki çok basit bi klan güncellemesi, katılacağın  klanın üyelerin bile göremiyorsun
Chatte sağ altta ittifak kodu değil de ittifak ismi gözükse keşke

1 Ağustos 2016 Güncellemesi
> Oyunun alt yapı framework'ları son sürüme güncellendi. Bu güncelleme sonucu performans artışı umuluyor
> Oyunun alt yapı çalışma mekaniğinde güncelleme yapmaya başladım. Bu güncellemeler oyunu tüm oyuncular için daha hızlı hale getirecek İnşaAllah. Beklenmeyen hatalar ile karşılaşırsanız lütfen bildiriniz
>> Bu çalışma şu anda devam ediyor ve bütün oyun sayfalarını elden geçireceğim kısmetse
> Oyunun çalıştığı sunucu son sürüm güncellemere yükseltildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Users browsed this thread: Aokiji , Bexces , renaistrongest , twinkle , zara