Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Günlük Ödül
sen ne dedinki?
sen yokken bu işte bir haksızlık var demişti doğru söylüyomuş
Mesut78
profilim
ben artık hiç katılmıyorum bile ödül pokeye
Bu ödül sisteminden sonra oyunun hiç tadı kalmadı . Piyasa desen 20 m den starter satılmaya başlandı 2.0 dan önceki yamaya dönsek oyun daha eğlenceli olacak .
günlük ödülde hep aynı kişiye çıkıyor hep aynı kişiye çıkmasa anlarız
Mesut78
profilim
Aynen oguz sana katılıyorum
bende genel anlamda yazılanlara katılıyorum ama ben kalkmasından yana değilim bence oylamaya katılanlardan ödül sayacı en fazla olana çıkmalı yani benim sayaç *60 iken o oylamaya katılanlardan en yüksek sayaca sahip olan bensem hiç random atma olmadan bana çıkmalı
ancak oylamaya katılanlardan iki yada daha fazla kişi en yüksek aynı sayaca sahipse yani iki tane *60 varsa bunlardan kime çıkacağı random belirlemeyle yapılabilir
eğer sistem tamamen kalkarsa bence ödül pokelerde geri alınmalı
bu arada ben cefin oyunla ilgilenmemesinden dolayı bir süre ara verdim size de öneririmBig Grin
günlük ödül sistemini defalarca kontrol ettim hata yok

olay kim ne kadar çok katılırsa şansı o kadar çok artıyor
(16.12.2015, 00:08)Aokiji Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bende genel anlamda yazılanlara katılıyorum ama ben kalkmasından yana değilim bence oylamaya katılanlardan ödül sayacı en fazla olana çıkmalı yani benim sayaç *60 iken o oylamaya katılanlardan en yüksek sayaca sahip olan bensem hiç random atma olmadan bana çıkmalı
ancak oylamaya katılanlardan iki yada daha fazla kişi en yüksek aynı sayaca sahipse yani iki tane *60 varsa bunlardan kime çıkacağı random belirlemeyle yapılabilir
eğer sistem tamamen kalkarsa bence ödül pokelerde geri alınmalı
bu arada ben cefin oyunla ilgilenmemesinden dolayı bir süre ara verdim size de öneririmBig Grin

öyle değil işte

atıyorum senin sayaç 100

başkasının sayacı ise 90

o zaman 19 çekilişten 10 tanesi sana 9 tanesi ona çıkacak şekilde orantısal rastgele çekiliş yapılıyor
(09.12.2015, 15:26)Metin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Umarın parası var beyler nasıl sanıyorsunuz bu kadar mega yapti

oyuna çok nadir bakmama rağmen umar sürekli hep oyunda

buna dedim bu kadar cok oynama ama oynuyor hala

ek olarak faydalı konular açtığı için ödüller aldı
Furkan kaldır şunu torpilide bırak
(16.12.2015, 16:13)Metin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Furkan kaldır şunu torpilide bırak

torpil felan yok

otur faydalı konu veya video hazırla veya reklam yap sende ödül al
Torpil yokmuş parayla pokemon satmayı biliyorsun ama kendi milletine değer versen bu oyunu bırakanların sayısı yariya düşer
şok iddalar Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Users browsed this thread: CryXe