Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shiny vivi nasıl öldürülür :(
Çıldırmamak eldemi Big Grin Falseswipe ölen wiwiyi kınıyoruz . .

[Resim: YeniBitEslemResmi.png]
boş ver knk Big Grin daha iyileri gelir
zaten seni hak etmiyordu kardo Big Grin
yanma etkisi varmıs dogal bir sonuç Big Grin Big Grin geçmiş olsun zaten iş görmüyorlar bosuna sayacını sıfırladın tek uzulecegın konu o olmalı Big Grin
(18.05.2015, 10:48)6SuSKuN2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yanma etkisi varmıs dogal bir sonuç Big Grin Big Grin geçmiş olsun zaten iş görmüyorlar bosuna sayacını sıfırladın tek uzulecegın konu o olmalı Big Grin

%25 lik bi ihtimal var o etkinin tutması için o tuttu beni buldu hemde shinyde Smile
(18.05.2015, 11:15)cihan_1526 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18.05.2015, 10:48)6SuSKuN2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yanma etkisi varmıs dogal bir sonuç Big Grin Big Grin geçmiş olsun zaten iş görmüyorlar bosuna sayacını sıfırladın tek uzulecegın konu o olmalı Big Grin

%25 lik bi ihtimal var o etkinin tutması için o tuttu beni buldu hemde shinyde Smile
neticeye bakmak lazım sonucta etkısı varmı yokmu Big Grin var demek oluyorkı tüm suç sende Big Grin Big Grin pskolojini bozayım bıraz Big Grin
(18.05.2015, 13:38)6SuSKuN2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18.05.2015, 11:15)cihan_1526 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

neticeye bakmak lazım sonucta etkısı varmı yokmu Big Grin var demek oluyorkı tüm suç sende Big Grin Big Grin pskolojini bozayım bıraz Big Grin

Big Grin tamam vardıda bayada canı vardı ne diye hemen ölüverdi
çare masterball Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Users browsed this thread: